Sen Çal Kapımı ve Savaşçı için yolun sonu!

Sen Çal Kapımı ve Savaşçı için yolun sonu!

Uzun süredir akıbeti belli olmayan Savaşçı dizisinin normal şartlarda Ekim 2020 tarihinde yayınlanması bekleniyordu. Fakat dizide beklenmedik olayların yaşanması bu durumu büyük bir bilinmezliğe sürükledi.

Geçtiğimiz günlerde Savaşçı dizisi için hangi dizinin ekranlara veda edeceği merak ediliyordu. Kefaret’in son zamanlarda güzel reytingler getirmesi final kararını geriye atmasına vesile oldu. Fakat son zamanlarda reytingleri düşüş yönünde olan hem Son Yaz hem de Sen Çal Kapımı dizisi vardı. Çoğu kişi Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağını iddia ediyordu. Bu konuya bir de Son Yaz dahil oldu.

Cuma günleri yayınlanan Son Yaz dizisi ilk yayınlandığında pek başarı elde etmese de son zamanlarda oldukça başarılı reytingler almaya başladı. Fakat Gazeteci Birsen Altuntaş, Son Yaz dizisinin sezon finali yapacağını duyurdu. Bu durumun ardından herkes Savaşçı’nın Cuma gününe alınacağını düşünüyordu.

Sen Çal Kapımı final mi yapıyor?

Son Yaz dizisinin sezon finali yapması seyirciyi üzse de Savaşçı dizisi için güzel bir haber olabilir. Fakat dizi sezon finali yapıyor tamamen ekranlardan ayrılmıyor. Bu durum ise Savaşçı dizisinin yayın gününü yeni bir belirsizliğe sürüklüyor. Peki, o halde geriye reyting kurbanı olan Sen Çal Kapımı dizisi kalıyor. Dizinin final yapacağı hakkında net bir açıklama gelmese de Savaşçı dizisinin akıbeti için bu kararın yakın olduğu görünüyor.

Sen Çal Kapımı dizisinin final çanları daha şimdiden çalmaya başladı. Son zamanlarda dizinin senaryosu izleyiciden tepki almaya başladı. Reytingleri başlarda yüksek olan Sen Çal Kapımı dizisinin beklenmedik düşüşü beraberinde yeni konuları getirdi. Savaşçı dizisi gelirken söylentiler Sen Çal Kapımı dizisinin gideceğini söylüyor…

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv