Serenay Sarıkaya'nın ayakkabısını gören şoke oldu!

Serenay Sarıkaya'nın ayakkabısını gören şoke oldu!

Uzun süredir ekranlarda yer almayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın giyim tarzı sosyal medya kullanıcıları tarafından dalga konusu oldu.

Baştan aşağı deri giyinerek içine crop bir bluz giyen ünlü oyuncunun giyim tarzı gündemin konusu oldu. Ayakkabılar için ödediği fiyatsa dudakların uçuklamasına neden oldu. Kısa bir süre önce yaptığı iyilik kampanyasıyla gündeme gelen güzel oyuncu, düzenli olarak bakım yaptırdığı yerden ayrılırken görüntülendi. Muhabirlerin sorularına cevap veren Serenay Sarıkaya, tarzıyla gündeme düştü. 

Bebek'te bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülenen Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından paylaştığı kırmızı derin dekolteli elbisesiyle binlerce beğeni almıştı. "Fizik kadın" yorumlarını alan güzel oyuncu, dikkatleri üzerine çekmişti. Kısa sürede magazin sayfalarında yayılnan kırmızı elbiseli görselini hayranlarının beğeni sunmuştu.

Muhabirlerin yönelttiği sorulara cevap veren Serenay Sarıkaya yardım kampanyası için “Kıyafetler evde duracağına faydalı olsun istedim” sözlerini dile getirdi. Türk Eğitim Vakfı'na bağış yapan Sarıkaya, kız çocuklarının eğitimi için en sevdiği elbiseleri bağışlamıştı. Oldukça yüksek fiyatlı olan bu elbiseler için yaptığı kampanya "Helal olsun" sözlerini dile getirtti.

Balenciaga markasına ait olan bu ayakkabıların fiyatı ise çılgına çevirdi. İddialara göre Serenay Sarıkaya 537 € ödedi. Bu Türk lirasına çevrilince ise günlük kurla birlikte 5700 lira olduğu ortaya çıktı. Yüksek bir meblağ olan ayakkabıların fiyatı ise bir asgari ücretlinin neredeyse 2 aylık maaşı...

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv