Survivor yine ifşalandı: Kimin eleneceği belli oldu

Survivor yine ifşalandı: Kimin eleneceği belli oldu

TV8 ekranlarının en sevilen yarışması yine ifşalandı. Durmak bilmeyen ifşa şoklarına bir yenisi daha eklendi ve 9. Kez ifşalanmış oldu.

Survivor yayın hayatına başladığı ilk günden beri devam eden ifşalar birçok iddianın gündeme gelmesine neden oluyor. Elemenin tamamen değişmesinden, Survivor’un yayın hayatına ara vermesine kadar uzanan bu iddialar; Survivor sevenlerine ve izleyicisine büyük bir hüsran yaratıyor. Birleşme partisinin ardından artık tüm yarışmacılar dikkatleri üzerine topladı. 

TV8'den ve ünlü sunucu Acun Ilıcalı'dan çıkan ifşalar hakkında bir açıklama gelse de sessizliğini koruyorlar. Bu sessizlik ise milyonlarca Survivor hayranını büyük bir endişeye sürüklüyor. Bundan öncede adadan elenecek kişinin ortaya çıkmasını sağlayan ve kendisini Survivor Kahini lakabını takan isim yine bir ismi işaret etti ve yarışmadan eleneceğini dile getirdi.

Birleşme partisinde adeta bambaşka birine dönüşen tüm oyuncular, sahnede yerlerini almıştı. Fakat bir isim iddialara göre adada son kez bulundu. Masterchef Kahini olarak bilinen isim kimliğini gizleyerek tüm ifşaları tek tek ortaya çıkarmıştı. Şimdide yine kimliğini gizleyerek Survivor'da aktif bir şekilde ifşalarına devam ediyor.

Survivor Kahini adadan veda edecek ismi "Biliyorum hepiniz bunu merakla bekliyorsunuz! İşte adaya birleşme partisi sonrasında veda edecek isim: Hanzade Ofluoğlu!" notunu düşerek bir paylaşım yaptı. Sadece 58 dakika boyunca bu paylaşımı yapan Survivor Kahininin, 58. bölüme gönderme yaptığı düşüldü!

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv