Serenay Sarıkaya'nın yüzükleri 17 asgari ücret değerinde!

Serenay Sarıkaya'nın yüzükleri 17 asgari ücret değerinde!

Dizi tarihinin en başarılı isimlerinden birisi olan Serenay Sarıkaya, tatil pozlarıyla gündemde uzun soluklu yer ediniyor. Bu sefer parmağında yer alan 3 yüzükle beraber gündemde adeta deprem etkisi yarattı.

Milyonlarca kişi ünlü oyuncunun o yüzüklere verdiği para karşısında şaşkınlığına engel olamadı. Serenay Sarıkaya üç parmağında adeta servet taşıdığını resmen sergilemiş oldu.

Son zamanların en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olan Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabında yeni paylaşımlarına yer vermeye devam ediyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz aylarda Kaz Dağları’nda uzun bir tatil yapmış ve sonrasında yeniden İstanbul’a dönmüştü. Bu dönüş çok uzun sürmedi ve Sarıkaya yeni bir tatile yelken açtı. Parmağında yüzükler ise sosyal medyada deprem etkisi yarattı.

Hemen hemen her paylaşımıyla takipçilerinden anında etkileşim alan Serenay Sarıkaya, bu sefer parmağındaki 3 yüzükle beraber gündemi yerinden oynattı. Yüzüklerin fiyatını duyanlar şaşkınlığını gizleyemezken o fiyatlar resmen dudakları uçuklattı. Milyonlarca kişi Serenay Sarıkaya’nın yüzükleri hakkında eleştirilerde bulundu.

Serenay Sarıkaya’nın yüzüklerinin değeri ne?

Sosyal medyanın en çok etkileşim alan isimlerinden birisi olan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün yeni bir paylaşım yaptı. Sarıkaya’nın parmağındaki yüzükler dikkatlerden kaçmazken değeri akıllara durgunluk verdi. ‘Magazingastesi’ adlı haber sitesinin söylediğine göre Serenay Sarıkaya’nın Melis Göral imzalı yüzüklerinin fiyatı; 13.750, 17.600 ve 20.400 TL olarak ortaya çıktı. Yüzükleri için toplamda 51.750 TL harcayan Serenay Sarıkaya gündemde deprem etkisi yarattı.

Her biri birbirinden pahalı olan yüzükleriyle gündemde yankı uyandıran Serenay Sarıkaya’nın üç yüzük için toplam 51.750 TL harcadığını duyanlar şaşkınlıklarına engel olamadı. Konu hakkında sosyal medya kullanıcılarından yanıt gecikmedi ve “17 asgari ücreti nasıl bir günde yok edebilir adlı çalışma!”, “Yazık günah o kadar para verilir mi?” sözlerini dile getirdiler.

Medya