Sokak ortasında eşini çocuklarının gözü önünde darbetti: Yoldan geçenler izledi!

Bursa’da 36 yaşındaki Evren D, sokak ortasında çocuklarının gözü önünde 31 yaşındaki eşi S.D’ye şiddet uyguladı. Olay esnasında yanlarından geçen insanlar kadına etmedi. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Osmangazi ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi’nde Evren D. ile 10 yıllık eşi S.D, evlerine yürüdükleri sırada ailevi nedenlerden dolayı tartışmaya başladı. Öfkelenen Evren D., eşi S.D’yi 5 ve 3 yaşlarındaki çocuklarının gözü önünde darbetmeye başladı. Evren D, darp sonucu yere düşen S.D’yi kaldırıp, yüzüne yumruk attı. S.D. kanlar içinde yeniden yere yığıldı. Evren D, daha sonra koluna girdiği S.D.’yi evlerine çıkardı. Olayın ardından S.D. durumu ailesine haber verdi. S.D, ailesinin ihbarıyla gelen sağlık ekibinin müdahalesinin ardından ambulansla Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burnu kırılan S.D, tedaviye alındı. Evren D, olayın ardından polis ekiplerince gözaltına alındı.

KİMSE YARDIM ETMEDİ!

Öte yandan Evren D.’nin eşi S.D.’yi sokak ortasında darbettiği anlar, bir iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Görüntülere Evren D.’nin eşine defalarca vurduğu, çocuklarının babalarını durdurmaya çalışması ve yoldan geçenlerin kavgaya müdahale etmediği görüldü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Video