Soylu'nun sözünü dinliyorlar: Uyuşturucu sattığı idddia edilen çocuğu darp ettiler

Soylu'nun sözünü dinliyorlar: Uyuşturucu sattığı idddia edilen çocuğu darp ettiler

İstanbul Zeytinburnu'nda okul önünde uyuşturucu sattığı iddia edilen bir gencin darp görüntüleri ortaya çıktı. Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da yayımlanan görüntülerde bir arabanın içinde etrafı sarılı şekilde tutulan...

İstanbul Zeytinburnu'nda okul önünde uyuşturucu sattığı iddia edilen bir gencin darp görüntüleri ortaya çıktı. 

Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da yayımlanan görüntülerde bir arabanın içinde etrafı sarılı şekilde tutulan 16 yaşındaki gence bir kişinin yumruk attığı görülüyor. Söz konusu videoda genç ''Uyuşturucu satmadım iki ay kullandım'' derken aracın içindeki kişiler tarafından darp ediliyor. 

'SUÇU BANA ATIN'
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Okulun çevresinde bir uyuşturucu satıcısını gördüğümüz zaman, beni ne kadar kınarlarsa kınasınlar, ne kadar eleştirirlerse eleştirsinler o uyuşturucu satıcısının ayağını kırmaya polis görevlidir. Suçunu bana atsın" ifadelerini kullanmış Soylu'nun sözleri tartışmaları da beraberinde getirmişti. 

Soylu'nun sözlerinin ardından İstanbul Barosu, İçişleri Bakanı'nı hakkında 'suç işlemeye alenen tahrik', 'işkenceye azmetttirmek', 'anayasayı ihlal' suçlarından dava açılmasını talep etmişti. 

İşte 16 yaşındaki çocuğun darp edilme anı: