Star Wars Dark Temple ile tanışın

Star Wars Dark Temple ile tanışın

PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen Star Wars Jedi Fallen Order öncesinde yaşanan olayları konu edinen Star Wars Dark Temple çıktı

PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen Star Wars Jedi Fallen Order öncesinde yaşanan olayları konu edinen Star Wars Dark Temple çıktı.

Son dönemde Star Wars evreni için pek çok oyunu satışa sunan EA, şu aralar da Star Wars Jedi Fallen Order üzerinde çalışıyor.

EA ve Respawn Entertainment işbirliğiyle geliştirilen yapım, büyük bir aksilik olmazsa 15 Kasım’da raflardaki yerini almış olacak. Hikaye odaklı bir yapım olan Fallen Order’da Cal Kestis isimli bir Jedi’nin yaşadıklarına tanıklık edeceğiz.

Film kronolojisi bakımından Bölüm 3: Sith’in İntikamı’nda yaşanan olayların sonrasını konu edinecek olan yapımda Jedi düzenini tekrardan kurmak için çabalayacağız.

Fakat oyun Cal Kestis’in jedi dönemine odaklanacağı için öncesinde yaşanan olaylar, oyun severleri merakta bırakabilirler. Eğer Kestis’in mazisini merak ediyorsanız, Star Wars Dark Temple çizgi romanına göz atabilirsiniz. Bu çizgi roman şu anda Marvel Comics’in internet mağazasından ulaşılabilir durumda.

İnternet üzerinden evlenenler gerçekten mutlu oluyor mu?

Eğer oyunun hikayesini tam olarak kavramak istiyorsanız oyunu oynamadan önce Dark Temple çizgi romanına da göz atamanızı tavsiye ederiz.