Survivor Aleyna Kalaycıoğlu çılgına dönecek, delirecek! Melis Batuhan'ı şak diye öptü! Batuhan'ın öpücüğe karşılığı...

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu çılgına dönecek, delirecek! Melis Batuhan'ı şak diye öptü! Batuhan'ın öpücüğe karşılığı...

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor'da dengeler değişiyor! Adanın son zamanlarında Aleyna Kalaycıoğlu'nun ve Melis'in Batuhan'dan hoşlandığına dair birçok iddia gündeme gelmişti.

Batuhan ise Melis için "Bana sevgili tribi atıyor. Aleyna Kalaycıoğlu ile konuştum diye bana "Onunla konuşacaksan benimle konuşma" diyor" sözleri konseyde yankılanmıştı. Gönüllüler takımında bulunan Ayşe ise Melis için "Batuhan'a fena yanık bu kız! Seviyor yani aşık, onun tripleri" sözlerini dile getirmişti. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu neden çıldıracak?

Dün akşam ekranlara gelen bölümde ise ünlüler takımı 90'lar konsepti altında bir ödül kazanmışlardı. Büyük bir villaya giderek üstlerini değiştiren iki takım daha sonra parti alanına gitmek için yola koyuldular. Tam da bu anda iddialara göre Aleyna Kalaycıolu'yu çileden çıkaracak ve delirmesine neden olacak bir yakınlaşma söz konusu oldu

dgtghdd.jpg (628×359)

Aynı araba binen Melis ve Batuhan birbirileriyle uzun bir süre bakıştılar. Daha sonra Batuhan ise Melis'in yanağına elini atarak 'fıstık' aldı. Melis buna karşılık olarak kahkahalarla güldü. Bu yakınlaşmanın sonunda ise olanlar oldu ve Melis Batuhan'ı şak diye öptü!

rthrhyhghr.jpg (632×345)

Melis'ten Batuhan'a öpücük!

Ödülü kazanan ünlüler takımında büyük heyecan devam ederken Melis, aynı araçta bulunduğu Batuhan'ı bir anda öptü! Ekranlara yansıyan bu öpücükten sonra ise "Aleyna Kalaycıoğlu şimdi delirecek!" , "Aleyna Kalaycıoğlu çileden çıkarken Melis Batuhan'ı öpüyor!" gibi birçok yorum geldi. Batuhan'ın bu öpücük karşılığında tepkisi ise...

ryfjyf.jpg (633×348)

Melis'ten öpücüğü alan Batuhan, parti alanına girerken Melis'in koluna girdi. Tüm takım arkadaşları tek başına takılırken ikilinin sürekli yan yana olması ise aşk iddialarını güçlendirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv