Uyanış Büyük Selçuklu da Yeni Bir İsim Daha! İşte O İsim Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Katıldı

Uyanış Büyük Selçuklu da Yeni Bir İsim Daha! İşte O İsim Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Katıldı

TRT1'de uzun zamandır oynayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisine o değerli isim katıldı! İşte milyonları sevindiren yeni oyuncu

Son zamanlarda izlenme rekorları kıran ve her bir bölümüyle heyecanı doruklara çıkaran Uyanış Büyük Selçuklu dizisi TRT 1 ekranlarının en çok izlenen gözde dizilerinden birisi oluyor. Zamanla büyüyen kadrosuna yeni bir isim daha dahil olan Uyanış Büyük Selçuklu, kim bilir daha ne sürprizlerle seyircisine karşılayacak diye merak ediliyor. Özellikle son bölümde ortaya çıkan sırrın neticesini bütün izleyenler heyecanla bekliyor. Sultan'ın vereceği tepki ve bu bölümden sonra olan olaylar herkesin ilgisini çekiyor.

Kadroya Dahil Olan Değerli İsim 

 

Gitgide büyüyen kadrosuyla daha çok sevilen Uyanış Büyük Selçuklu’ya bu sefer de Ogün Kaptanoğlu dahil oluyor. Daha önce de birçok filmde veya dizide ekranlarda görülen Ogün Kaptanoğlu hayranları bu sefer tarihi bir filmde nasıl rol alacağını dört gözle bekliyor. Sultan Melikşah'ın amcasının oğlu karakterini canlandıracak olan Ogün Kaptanoğlu tıpkı kardeşi Melik Tekiş gibi onun karşı safında yer alıyor. Yani anlaşılan yine bir gerilim ve iç savaş daha başlıyor. 

Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni oyuncu! Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi oyuncuları kim? | Televizyon Haberleri

Tarihi Dram Dizisi Her Geçen Gün Merak Uyandırıyor 

 

Tarihi dram dizisi olan Uyanış Büyük Selçuklu, içinde barındırdığı birçok sırrı da aşikar ettikten sonra seyirci dört gözle yeni bölümleri bekliyor. Fragmanları yayınlandığında dahi izlenme rekorları kıran bu dizi, bir de Ogün Kaptanoğlu dahil olunca kalitesinin daha da  artacağında şüphe duyulmuyor. Zaten sırrı yeni öğrenmiş ve bu sebeple hem kızgın hem de kırgın olan Sultan Melikşah karşına birde amcasının oğlu ona düşman olarak ortaya çıkınca olacaklar iyice heyecanlı bir hal alıyor. Yeni bölümü pazartesi akşamı 21:00’de ekranlarda yayınlanacak olan bu dizinin izleyicileri her bir detayı büyük bir heyecanla bekliyor. 

Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni oyuncu! Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi oyuncuları kim? | Televizyon Haberleri

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem