Yandaş yazar ekonomiyi duymaya 'dayanamadı': 'Ahmet kaşınma'

Yandaş yazar ekonomiyi duymaya 'dayanamadı': 'Ahmet kaşınma'

İstanbul Bakırköy'de 1'i çocuk 3 kişinin daha siyanürle intihar etmesinin konuşulduğu yayında, imalı bir tavırla "Ekonomi iyi diyen" konuğa, yandaş...

İstanbul Bakırköy'de 1'i çocuk 3 kişinin daha siyanürle intihar etmesinin konuşulduğu yayında, imalı bir tavırla "Ekonomi iyi diyen" konuğa, yandaş yazardan yanıt geldi. Konuklardan Altınbaş Üniversitesi Profesör Temsilcisi Prof. Dr. Ahmet Kasım Han'ın imalı bir tavırla "Sebep ekonomi değil, çünkü ekonomi iyi" sözlerine, Yenişafak yazarı Ali Saydam "Ahmet, kaşınma!" diyerek uyardı.

Bakırköy’de 1’i çocuk 3 kişilik bir ailenin evlerinde ölü bulunmasının ardından Bakırköy Kaymakamlığı, yapılan ilk tespitlerde evde siyanür tespit edildiğini söyledi.

Habertürk TV’de Para Gündem programında da ülkede son günlerde yaşanan intihar vakaları konuşulduğu programa katılan, Altınbaş Üniversitesi Profesör Temsilcisi Prof. Dr. Ahmet Kasım Han’ın konuyla ilgili yaptığı yoruma, AKP yandaşlığıyla bilinen Yenişafak yazarı Ali Saydam yanıt verdi.

SAYDAM VE HAN ARASINDAKİ DİYALOG:

Habertürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir: İradesi dışında 3 çocuğu öldürüyorsunuz. Bu psikolojik midir, ekonomik midir? İrdelenmesi incelenmesi lazım.

Ali Saydam: Doğru doğru.

Ahmet Kasım Han: Ekonomik değildir, çünkü ekonomi iyi.

Ali Saydam: Ahmet, kaşınma!