Yeni Galaxy Tablet çok ses getirecek

Yeni Galaxy Tablet çok ses getirecek

Samsung, yakın zamanda mobil cihazlar için birçok tasarımın patentini almıştır. Bugün, LetsGoDigital, şirketin gelecekte bir Katlanabilir Galaxy Tablet getirebileceğini öne süren ilginç bir patenti aldığını tespit etti.

Söz konusu patent USPTO’ya (Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi) başvurulmuş ve 16 Şubat 2021’de verilmiş. ‘Görüntüleme Cihazı’ kategorisi altında, Samsung’un bir Galaxy tablet üzerinde çalıştığına dair patent ipuçlarının açıklaması ise esnek bir ekran hakkında.

Katlanabilir ekranlar bu günlerde hem Samsung hem de diğer firmalar için revaçta. Bununla birlikte, Güney Koreli dev uzun bir yol kat etmiş durumda ve bu süreçte birkaç başarısız girişimle bile karşı karşıya kaldı. Şu anda, Galaxy Z Fold2 7,6 inç harici ekrana sahip pratik olarak uygulanabilir bir katlanabilir cihaz ve şirket bu cihazdan yola çıkarak daha gelişmiş ekranlar üretme çabasında.

galaxy-tablet.jpg

Şu anda, Samsung’un Galaxy Tab S, A serisinde tabletleri var ve katlanabilir ekranların maliyetli olduğu düşünüldüğünde, eğer Samsung bir Katlanabilir Tablet piyasaya sürecekse muhtemelen Tab S serisi altında piyasaya sürecek. Patent tasarımından bahsedecek olursak, çerçevelerin orta kısım dışında minimal olduğunu görüyoruz.

Kapak ekranı yok ve katlama mekanizmasına sahip görünüyor. Sensörler, LED flaş ve selfie atıcı, üst kısmın ortasına yerleştirilmiş. Ekranın hem üstünde hem de altında bir tür girinti / çentik var.

Raporun işaret ettiği gibi arka tarafta, cihazın kamerası yok gibi görünüyor. Portre moduna döndürdüğümüzde, sol tarafta şarj için hoparlörler ve C Tipi bir bağlantı noktası görüyoruz. Bunun karşı tarafında güç düğmesi ve başka bir hoparlör var.

Her zamanki gibi, bu patentli bir tasarım olarak sonuçlanabilir ve asla ticari bir ürün olarak pazarlara çıkmayabilir. Ancak Samsung’un katlanabilir ve kaydırmalı ekranlara sahip cihazlar ve ayrıca üçe katlama mekanizmalı katlanabilir bir telefon bekleyebiliriz .

YouTube bir kez daha en popüler sosyal medya platformu oldu

Bilim Teknoloji