Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan: Melek Mosso ile Seda Sayan arasında bir tercihe zorlanmak zorunda değiliz

Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan: Melek Mosso ile Seda Sayan arasında bir tercihe zorlanmak zorunda değiliz

Yeni Şafak yazarı Kılıçarslan bugünkü yazısında Mosso’nun Isparta Gül Festivali'ndeki konsere hiç davet edilmemesi gerektiğini savundu.

Kılıçarslan, konseri iptal edilen Melek Mosso ile yerine davet edilen Seda Sayan’ı hedef aldığı bugünkü yazısında, “Düşüklükle düşüklük arasında bir tercih yapmak zorunda değiliz değil mi? Her defasında bu tercihe zorlanıyor olmamız ‘sağlıklı’ değil zira. Melek Mosso ile Seda Sayan arasında bir tercihe zorlanmak zorunda değiliz. Bundan daha fazlasını hak ediyoruz bence” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Kaya, "Asım’ın neslini böyle mi yetiştireceksiniz?" ifadelerini kullanırken, ortak açıklama yapan Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği, Mosso'nun "Ahlaksızlığı özendirdiğini" iddia etmişti. Ardından Mosso’nun Isparta Gül Festivali'ndeki konseri iptal edilmişti. Şarkıcı Mosso, sosyal medyada yaptığı açıklamada “Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar lakin buna asla izin vermeyeceğim, vermeyeceğiz” demişti. Hedef gösterilmesinin ardından konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan’ın konser vermesi kararlaştırılmıştı.

Yeni Şafak yazarı Kılıçarslan bugünkü yazısında Mosso’nun Isparta Gül Festivali'ndeki konsere hiç davet edilmemesi gerektiğini savundu. Şarkıcıyı “'Kızlar, nerenizi açarsanız açın' diyerek sahneden bütün Türkiye’ye orta parmak gösteren düşük kalite bir popçu birdenbire 'özgürlük savunucusu' Jan Dark’a dönüştürüldü” diyerek hedef alan Kılıçarslan, şunları kaydetti:

“Dahasını da söyleyeyim mi? Söyleyeyim. Ne yapılmış Isparta’da? Melek Mosso konseri iptal edilince yerine Seda Sayan davet edilmiş. Ört ki ölek. Al birini vur öbürüne durumu ya da.

Düşüklükle düşüklük arasında bir tercih yapmak zorunda değiliz değil mi? Her defasında bu tercihe zorlanıyor olmamız 'sağlıklı' değil zira. Cem Yılmaz’la Şahan Gökbakar arasında bir tercihe zorlanmak zorunda değiliz, Melek Mosso ile Seda Sayan arasında bir tercihe zorlanmak zorunda değiliz. Bundan daha fazlasını hak ediyoruz bence.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem