Yılmaz Özdil: Yandaş medya Sözcü'yü bırakmam için bana 5 milyon dolar teklif etti!!

Yılmaz Özdil kendisine Sözcü gazetesinde yazmayı bırakması için yapılan ' 5 milyon dolar 'lık teklifi ilk kez Tele1 ekranlarında açıkladı!

Tuba Emlek'in sunduğu Mercek programına katılan gazeteci Yılmaz Özdil kendisine Sözcü gazetesinde yazmayı bırakması için yapılan 5 milyon dolar teklifini ilk kez Tele1 ekranlarında açıkladı!

Gazeteci Yılmaz Özdil  Tele1 ekranlarında flaş yandaş medya ve 5 milyon dolar  para teklifi açıklaması. Tuba Emlek'in sunduğu Mercek programına katılan gazeteci Yılmaz Özdil kendisine Sözcü gazetesinde yazmayı bırakması için yapılan teklifi ilk kez açıkladı!

Özdil konuya ilişkin olarak şöyle konuştu:  Sözcüyü bırakmam karşılığında bana 5 milyon dolar para teklif edildi.  Bunu da, bu teklif sırasında şahitlerimiz de var, çünkü şahitler huzurunda oldu.

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil Emlek'in 'Bu yeni olan bir şey mi?' sorusuna ise evet yanıtı verdi. Özdil, Kırmızı Kedi Yayınları'nın sahibi Haluk Hepkon'u da para teklifi iddiasında tanık olarak göstererek özetle şöyle konuştu.

Sözcüyü bırakıp bana para teklifini yapan bu gruba geçmen için teklif edildi. Bunu Sözcü Gazetesi'nin sahibi Burak Akbay'da biliyor. Bunu kabul etmedikten çok kısa bir süre sonra bizim aleyhimizde kripto fetö'cüler ikinci cumhuriyetçiler ve yandaş troller  tarafından 'Mustafa Kemal' kitabı ile ilgili karalama kampanyası başlatıldı.

ŞİMDİ DE 'YAZLIK VE KAÇAK' HABERLERİ

Sosyal medya tarihin en büyük linç kampanyası başlatıldı. 'Mustafa Kemal' kitabıyla ilgili yaklaşık bir yıllık karalama kampanyası sürdürdüler. Biz bu kitabı zaten bağış için yaptık. O kampanyaların ardından  şimdi 'yazlık ve kaçak' haberleri yapıldı. Benim kalemim satılık değil...

Özdil: İş Bankası hisselerine dokunmak ekonomiye dinamit koymaktır!

ANASAYFA

Önceki ve Sonraki Haberler
Video