Zorla ara sokağa götürdüğü kadını silahla boynundan vurdu

Zorla ara sokağa götürdüğü kadını silahla boynundan vurdu

Esenyurt'ta Alpaslan Ç., Kader G.'yi zorla götürdüğü ara sokakta boynundan vurdu. Alpaslan Ç., aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Hastaneye kaldırılan Kader G. hayatını kaybetti.

Esenyurt'ta yaşanan olayda Kader G., Haramidere Sanayi Metrobüs Durağı'nın üst geçidinden indikten sonra Alpaslan Ç.'nin yanına geldi. Alpaslan Ç., kolundan tutarak zorla ara sokağa götürdüğü Kader G.'nin boynuna silahla ateş etti. Alpaslan Ç. ardından aynı silahla kendine ateş ederek, intihar girişiminde bulundu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

Sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından ağır yaralı olan iki kişiyi de hastaneye kaldırdı. Kader G., yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Alpaslan Ç.'nin yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

Olayın görgü şahidi Muhammet İçseloğlu, "Arabanın anahtarını almaya inmiştim. Burada tartışıyorlardı. Daha sonra erkek, önce kadına ateş etti, ardından da kendini vurdu. Adamdan duman çıktığını gördüm" dedi. Polisin olaya ilişkin çalışması devam ediyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Kadın