Acun Ilıcalı’nın koluna platin takıldı

Acun Ilıcalı’nın koluna platin takıldı

Televizyoncu Acun Ilıcalı, hakimiyetindeki motosiklet ile kazaya karıştı. Kızı ile birlikte hastaneye kaldırılan Ilıcalı, ameliyata alındı. Koluna platin takılan Ilıcalı’nın kaza sırasında kask takmadığı öğrenildi.

İstanbul Sarıyer’de Acun Ilıcalı, iki gün önce kızı Banu Ilıcalı Ceyhun ile birlikte bir AVM’den motosikleti ile yola çıktı. Ilıcalı, Kemurburgaz Caddesi’nde ters yönden gelen R.K’nin idaresindeki hafif ticari araçla çarpıştı.

Motosikletten düşen Acun Ilıcalı’nın kolu kırılırken, arkasında oturan kızı hafif şekilde yaralandı. Acun ve Banu Ilıcalı hemen çevrede bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı.

İlk tedavinin ardından Acun Ilıcalı ambulansla Ataşehir’de bulunan özel bir hastaneye sevk edildi. Acun Ilıcalı’nın kolunda kırık tespit edildi. Banu Ilıcalı Ceyhun yapılan tedavi sonrası taburcu edilirken, Acun Ilıcalı dün ameliyata alındı.

PLATİN TAKILDI!

Posta’nın haberine göre; koluna platin takılan Ilıcalı’nın olay sırasında kask takmadığı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı bugün hastaneden taburcu olarak evinde istirahate çekilecek.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Kaza sırasında motosikletinden savrularak kendisine çarpan hafif ticari aracın üzerinden uçan ve o sırada araca çarptığı kolu kırılan Acun Ilıcalı, sürücü R.K’den şikâyetçi olmadı.

Polis ekiplerinin kaza sonrası yaptığı testte alkolsüz olduğu belirlenen sürücü, Emniyet’te ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Polisin kazayla ilgili soruşturması sürüyor.

Sağlık