Akıl almaz olay: Toplu intihar girişimi

Akıl almaz olay: Toplu intihar girişimi

ATV kanalında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günden güne yeni olaylar yaşanıyor ve milyonlarca kişi duydukları karşısında şaşkınlığına engel olamıyor.

Adana’nın Çukurova ilçesinde yaşayan 53 yaşındaki Şahap Ö’nün şüpheli kaybının ardından programa katılan kızı ve kız kardeşi Şahap Bey’in bulunmasını istediklerini dile getirdi. Kayıp olan Şahap Bey’in kızı anne ve babasının 7 yıl önce boşandığını belirterek babasıyla birlikte yaşadığını ifade etti. Olayla bir bağlantısı olduğu düşünülen ve Şahap Bey’in arkadaşı olan Mehmet Ali Tunç canlı yayına bağlandı.

Akşam 19.00 saatleri arasında kaybolduğu söylenilen Şahap Bey’in Mehmet Ali Bey’le Çatalan köprüsünden atlamaya karar vermelerinin ardından Şahap’ın atladığı fakat Mehmet Ali’nin atlamaktan vazgeçtiği söylendi. Bunun yanı sıra Şahap Bey’in kardeşi canlı yayına bağlanarak, “Madem Mehmet Ali çok yakın arkadaşıydı, 19 gündür neden hiç gelmedi!” sözlerini dile getirdi.

Şüpheli kayıp olan Şahap Bey’in Çatalan Köprüsü’nden atlamadan önce ellerini bağladığı ve daha sonra atladığı ifade edildi. Fakat Şahap Bey’in abisi, “Kimse kendi ellerini bağlayamaz. Böyle bir şey yok. Mehmet Ali’nin üç dört tane ifadesi var ve hepsi de çelişkili. Ne biliyorsa Mehmet Ali biliyor!” ifadelerine yer verdi. Şahap Bey’in eski eşi canlı yayına bağlanarak, “Bu adamın başına bir şey geldi. Ben intihar ettiğine inanmıyorum!” sözlerini dile getirdi.

Elleri bağlı bir şekilde köprüden atladığı iddia edilen Şahap Bey’in kardeşi, “Mehmet Ali’yi teşhis için ikinci kez köprüye getirmişlerdi. Arama çalışmaları yapılırken ‘siz onu bulamazsınız’ demiş. Bize bunu açıklasın!” sözlerini dile getirdi. Şahap Bey’in arkadaşı Mehmet Ali bir röportaj vererek, “Borcu oldukları aradı. En son sim kartını çıkardı bana ‘geliyorsan gel ben gidiyorum’ dedi. Beraber köprüye gittik. Beraber atlayalım dedim. ‘İpi kördüğüm yapıp öyle atlayacağım’ dedi!” ifadelerine yer verdi.

Şahap Bey’in köprüden atladığını söyleyen Mehmet Ali, “Ben atlamaktan vazgeçtim onu öyle görünce!” sözlerini dile getirdi. Şahap Bey’in kızı, “Zaten sürekli borç ödüyordu. Neden intihar etsin? Babamın bir tane borç defteri vardı. Kimden ne alırsa alsın oraya not ederdi. Babam kaybolduktan sonra eve gittim baktım borç defteri yoktu!” sözlerini dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv