Savaşçı dizisi ne gidiyor ne izleniyor?

Savaşçı dizisi ne gidiyor ne izleniyor?

Hatırlanacağı üzere sevilen dizinin geçen sezon yayınlanmayan 3 bölüm bu sezon Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmıştı.

Ancak Savaşçı dizinin söylentileri durmadı ve dizi güncellenmiş bir oyuncu kadrosuyla ekranlara yeniden döneceği iddiaları gündeme geldi. Elbette diziye dair resmi açıklamalar geldi. Art arda bir çok ünlü isim yapım dahil oldu. Bunlar arasında Tamer Karadağlı Erkan Meriç, Ediz Hun, Ekin Mert Duymaz gibi önemli isimler dizinin tansiyonunu yükseltmeyi başardı. 

Yeni yılın başlarında Eskişehir’de dizinin hazırlıkları başlamasıyla çekimlere start verilmiş oldu. 2 ay boyunca yoğun bir çekim ritmi dizi için devam ediyor. Bunun yanında sevilen dizinin fragmanları da izleyicilere sunulmaya başlandı. Son olarak 5. Sezona ait 4. Bölümün fragmanı yayınladı. İzleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleyen dizinin henüz net bir tarihi belli değil. Bu da Savaşçı dizisini bekleyenlere büyük bir şok etkisi yaratıyor. Dizinin yeni bölümünün ne zaman geleceği belli değilken birçok sosyal medya kullanıcısı yorumlardan bulunarak düşüncelerini dile getirdi.

Bu gelişmeler ile dizi için stok bölümler toplanıyor fakat yayın henüz başlamış değil. Fox Tv’nin hâlihazırda her gün için bir dizisinin olması da Savaşçı dizisinin arka planda kalmasına neden oluyor. İşte bu nedenle dizi bir türlü yayın hayatına geçemiyor, izleyicilerin yorumuna açılamıyor. Dizinin yeni bölümünü bekleyenler ise adeta sinir krizi yaşayıp çılgına dönüyor.

Fox Tv’deki son gelişme ise Sen Çal Kapımı dizisinin olumsuz ilerleyen reytingleri göz önünde bulundurularak yapıma final koyma durumu belirtilmişti. Fakat dizi bazen ortalamayı düzeltiyor ve bu da 50 bölüm kadar devam edeceği yönünde. Bu durum sebebiyle savaşçı dizisi bir süre daha ekranlarımıza kavuşmayacak gibi bir tablo söz konusu. Bu da sosyal medyada "FOX TV'yi basacağım artık", "Dizi yok valla yok bizi kandırıyorlar" gibi yorumlara neden oluyor.

Özetle Savaşçı dizisi için her şey hazır halde ancak yayın gününe sahip olmaması izleyicileri çok üzüyor. Fox Tv’nin bu konudaki tutumu ise Savaşçı dizisini hafızalarda taze tutmak oluyor. 5. sezonuyla çok farklı bir heyecan ile karşımıza çıkacak olan dizinin ne zaman yayınlanacağı bilinmese de şimdiden yoğun ilgiye gebe olduğu çok açık.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv