Herkes bunu konuşuyor: Mucize Doktor mucizeler yarattı

Herkes bunu konuşuyor: Mucize Doktor mucizeler yarattı

Perşembe akşamları Fox Tv’de yayına devam eden Mucize Doktor’da geçen hafta dikkatleri üzerine toplayan gelişmeler bu haftaya da etki etti.

Ali Vefa performansıyla milyonlarca insanı ekrana odaklayan Taner Ölmez’in başarılı oyunculuğu dizideki reyting kaybına engel olamadı. Reytinglerde göz görülür bir düşüş yaşanması dizi severleri üzerken yapımcıları önemli bir hamle gerçekleştirmeye sürükledi. 

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle dizi bu zamana kadar ki en düşük reytingi kaydetmiş oldu. Bu durum senaryo yazarlarını düşünmeye davet etti ve izleyicileri etkileyecek bir takım değişiklikleri doğurdu. Sonrasında senaryo yazarları tarafından kritik değişikliklere yol açan bir takım güncellemeler yapıldı.

Bu değişiklikler büyük oranda aşk ve ikili ilişkilerin senaryoda daha azaltması olması yönünde gerçekleşti ve bunun karşısındaki adım ise insan hikâyelerini daha ön plana alan ayarlamalar yapıldı. Aşk konularının itildiği ve daha çok insan hikâyelerinin gündeme getirildiği dizi akışında seyircilerden geçerli not olan bu tutum dizinin reytinglerini de yansıdı.

Bu dikkat çekici ve keskin tavır ile Mucize Doktor dizisinde olay akışlarında bir derinlik kazanmış oldu ve reytingleri tekrardan arzu edilen düzeye çekmeye başarmış oldu. Son olarak 53. Bölüm ile karşımıza çıkan Mucize Doktor dizisi yeni reytinglerle birlikte yüzleri güldürdü. Son bölümde olduğu gibi sıradaki 54. Bölümde de son yapılan değişiklik ile yine insan hikâyelerinin ön plandan tutulduğu bir bölüm olarak karşımıza çıkacak. İzleyiciler bu bölümde de insan hikâyelerine doğacak.

Bu değişiklikler ile seyirciyi kendisine bağlamayı daha çok bekleyen dizide devam eden bölümlerde yine hikâyeler ve anlatılar ile karşılaşacağımız çok açık gibi duruyor. Ancak dizide aşk ve ikili ilişkilerin azalması bir grup izleyici içinde tepkiye ve eleştiriye yol açtı. Sosyal medya üzerinden diziye yöneltilen bu eleştiriler ise karakterler arasındaki aşk konularının devam etmesi yönündeydi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv