Akrep dizisinde göz yaşları sel oldu: O benim kızım

Star TV ekranlarının sevilen ve yeni dizlerinden olan Akrep dizisinin hemen hemen her sahnesi gündem olmaya devam ediyor.

1441 Productions tarafından yapımı üstlenilen, İrfan Şahin'in yapımcı koltuğunda, Gökçen Usta'nın yönetmen koltuğunda, Erkan Birgören'in ise senaryoda yer aldığı Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim gibi usta isimlerin rol aldığı Akrep dizisinde bir türlü heyecan durmak bilmiyor. 16. bölümdeki "Kızım o benim" haykırışı ise, heyecanı 2'ye katladı.

Akrep dizisinde Efe şiirler okurken, birden bire odaya giren Ahmet ortalığı dağıtmaya hazırdır. Odaya hızlıca giren Ahmet; "neredesin lan sen", "öğrendin mi neredeyse kardeşi" diye art arda sorular yöneltirken, birden kızının kim olduğunu öğrendiğini söyler.

Ahmet, arkasından bin tane entrika çevrildiğini ve kendisinin paraya boğduğu adamların elinde telefon, gülücük emojileriyle herkese caka sattıklarını sinirle söyledi. Kızının kim olduğunu soran Efe'ye karşılık "yaşıyor ama ben öldüm onun için Efe" dedi. Hem de Ayşem'in yanında diye ekleyen Ahmet'e karşılık Efe, "Ayşem mi?, Şu Ferdağ'nın yanında dolanan o****" mu dedi. Ardından Aras delirdi.

Efe'yi masaya yatırıp eline silah alan Ahmet, "kızım lan o benim kızım" dedi. Efe'yi vurmasına ramak kalan Ahmet'e karşılık Efe "abi bilmiyordum ya kusura bakma tamam" dedi ve ardı ardına özür diledi. Sakinleşen ve silahını indiren Ahmet, "oğlum bak, İstanbul 7 tepe, bir tanesi benim 6 tanesiyle savaş halindeyim, o savaştığım yerlerde de karış karış arayıp kızımı bulacaksınız, bana getireceksiniz" dedi. İnanılması güç bir ruh haline giren Ahmet, şoka soktu... Kızına karşılık "o***" gibi bir tabir kullanılmasının çıldırttığı anlar, herkesi gözyaşlarına boğdu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv