Apple‘da en yüksek zammı o aldı, herkes şaştı kaldı

Apple‘da en yüksek zammı o aldı, herkes şaştı kaldı

Amerikalı teknoloji şirketini bu kadar popüler yapan konu ise, ülkemizdeki döviz kurunun olağan dışı bir şekilde artması sonucu fiyatlarında güncellenip güncellenmeyeceği merakıydı, düşünüldüğü gibi de oldu.

Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından yapılan güncellemeyle, iPhone‘dan iPad’e, MacBook‘dan Airpods‘a kadar her ürüne kallavi zamlar geldi. Ortalama her ürünün %25’lik zam oranıyla zamlanması herkse yok artık dedirtti ancak bir ürün var ki onun da zamlanması Apple kullanıcılarını bile şaşırttı. Evet Apple‘ın teknoloji harikası ürünü temizleme bezinden bahsediyoruz.

apple-001.jpg

Daha önce 200-TL karşılığı satışa sunulan ve yılların Apple kullanıcılarını bile şaşkınlığa uğratan “temizleme bezi” de Apple‘ın zam furyasından nasibini aldı. Yapılan yeni zamlarla birlikte Apple‘ın, artık bu bezi de 250-TL’den satışa sunduğu görülüyor.

Bununla birlikte eğer telefonunuzu ya da herhangi bir teknolojik cihazınızı bu bez ile temizlemek istiyorsanız, biraz daha beklemeniz gerekiyor. Çünkü şu an Apple bu ürünü stokta bulundurmuyor. Ürün ülkemizde olmadığı için mi yoksa yeni bir zam geleceği için mi ürün şu an satışta bulunmuyor, bu ise şimdilik muamma.

Bakalım bir süredir teknolojik ürünleri adeta hapis alan zam furyası, önümüzdeki günlerde etkisini yitirecek mi yoksa bu zamlarla yaşamaya da alışacak mıyız?

Apple, bir hafta içinde ikinci para cezasına çarptırıldı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji