Aşı için sıra bekleyeceklerini açıklayan HDP Eş Genel Başkanları ve Erkan Baş’a Koca'dan teşekkür!

Aşı için sıra bekleyeceklerini açıklayan HDP Eş Genel Başkanları ve Erkan Baş’a Koca'dan teşekkür!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı daveti için sıra beklemeyi tercih eden Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanları ve Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş'a teşekkür etti.

 

HDP Eş Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan ile TİP Genel Başkanı Erkan Baş, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın aşı davetine "Sıra bekleyeceğiz" yanıtını vermişlerdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile genel başkanlara teşekkür etti. 

Koca paylaşımında, "Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Sayın Erkan Baş Beyefendi’yi arayarak aşı programında örnek olmak için aşı olmaya davet etmiştim. Kendisi sırasını bekleyerek örnek olmayı tercih etti. Destekleri için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız. HDP Genel Başkanı Mithat Sancar Beyefendi’yi arayarak kendilerini de aşı olarak örnek olmaya davet etmiştim. Parti olarak yaptıkları açıklama ile sıra bekleyerek örnek olmayı tercih ettiler. Destekleri için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop'a aşı programımıza verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız'' ifadelerini kullandı.

Koca'nın paylaşımları şöyle:

 

 

 

Sağlık