‘Bebek mevlidi’ görüntüleri ile tepki toplayan çiftin şatafatlı düğün videosu…

‘Bebek mevlidi’ görüntüleri ile tepki toplayan çiftin şatafatlı düğün videosu…

Sağlık Bakanlığı Eski Müşaviri Ahmet Emin Söylemez ve Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar’ın bebekleri için düzenledikleri şatafatlı mevlid sosyal....

Sağlık Bakanlığı Eski Müşaviri Ahmet Emin Söylemez ve Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar’ın bebekleri için düzenledikleri şatafatlı mevlid sosyal medyada tartışılırken şimdi de Büşra Nur Çalar'ın düğün görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde çiftin, değeri 3 milyon liraya kadar ulaşan Bentley marka arabayla salona gittikleri görülüyor. Ayrıca eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın da şahit olarak yer aldığı görüldü.

Instagram fenomeni ve Youtuber Büşra Nur Çalar, doğacak bebeği için hazırladığı bebek odasının görüntülerinin ardından, Berra Aksa adını verdiği bebeğinin mevlidi için de tartışma yaratacak bir merasim düzenlemişti. Sosyal medyada kullanıcılar Büşra Nur Çalar'ın düğün görüntülerini de paylaştı. Görüntülerde çiftin değeri 3 milyon liraya kadar ulaşan Bentley marka arabayla düğün salonuna girdikleri görülüyor.

SAĞLIK BAKANI ŞAHİT OLMUŞ

24 Mayıs 2016 tarihinde kurulan 65. Türkiye Hükûmeti'nde Sağlık Bakanı olarak yer alan AKP'li Recep Akdağ'ın da şahit olduğu görüldü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Video