Efsane diziden servet şov: Kurtlar Vadisi oyuncuları ne kadar kazanıyormuş?

Efsane diziden servet şov: Kurtlar Vadisi oyuncuları ne kadar kazanıyormuş?

Bir dönemin vazgeçilmezi olan, tekrar bölümleri bile rekorlar kıran Kurtlar Vadisi dizisinin, oyuncularına ne kadar ücret ödediği açıklandı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir efsaneye dönüşen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, oyuncularına öyle bir ödeme yapıyormuş ki, duyanlar kulaklarına, görenler ise gözlerine inanamadı. Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen bu rakamlar, çok büyük tartışmalara girdi. Yüzbinler havada uçuşuyor…

Sevilen dizinin yayınlandığı günler, ekranları başkasına kaptırmayan bir seyirci kitlesi vardı. Jeneriği ile bile izleyenlerinin tüylerini diken diken eden başarılı yapımın, oyuncu kadrosuna ayırdığı ödenekler ise hesap makinesi açılmasına neden oldu.

Özellikle Polat Alemdar karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Necati Şaşmaz’ın aldığı ücreti duyanlar sadece sıfırları saymakla meşgul oldu. Sevilen dizi Kurtlar Vadisi Pusu, ekrana geldiği gün kendisine alternatif tanımayan bir reyting standardına sahipti. Türkiye dizi tarihinde ayrı bir yeri olan yapım ayrıca yurt dışındaki seyirciler tarafından da ilgiyle takip ediliyordu.

Son ortaya çıkan bilgilerde ise, Kurtlar Vadisi Pusu oyuncularının, unutulmaz diziden bölüm başına ne kadar ücret aldığı yer alıyordu. Aynı zamanda dizinin yapım ekibinde de yer alan başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Dizisinden bölüm başına 200.000 bin TL aldığı ortaya çıktı. Bu rakamı duyanlar ise adeta şok yaşadı.

Rakamları duyanlar hemen aylık ücretleri hesaplamaya başlarken Necati Şaşmaz’ın reklam gelirleri de eklenildiği zaman aylık 1.000.000 TL kazandığı düşünülüyor. Polat Alemdar karakteri ile Necati Şaşmaz’ı, 40.000 TL ile Cahit karakterine hayat veren Cahit Kayaoğlu takip ediyor. Onun arkasından 27.000 TL ile Zeynep rolünü canlandıran Defne Samyeli geliyor. Defne Samyeli’nden sonra ise bölüm başı 18.000 TL ile Güllü rolündeki Erhan Ufak geliyor.

kurtlar-vadisi-pusu-resmi.jpg

kurtlar-vadisi-pusu-yeni-oyuncular.jpg

mv5bm2uwyjc2yzqtndg5ys00zjbklwi2ywitm2qzowm5yjg5y2u0xkeyxkfqcgdeqxvyndg4mjkzndkat-v1.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv