Esra Erol'da bir koca, düşebileceği en kötü duruma düştü! Eşi hamileyken bile öyle şeyler yapmış ki; yıkıldı, darmaduman oldu!

Esra Erol'da bir koca, düşebileceği en kötü duruma düştü! Eşi hamileyken bile öyle şeyler yapmış ki; yıkıldı, darmaduman oldu!

Esra Erol'da yaşananlar, bugün tüm izleyenleri korkunç bir olaya şahit tuttu. Bir koca, canlı yayında öyle bir kaos içerisine girdi ki; gören herkes acıdı, sosyal medya üzerinden destek yorumları yazdı. O kocanın düştüğü durum...

Esra Erol'da izleyenlere "gelinebilecek son nokta budur heralde, pes artık" yorumları yaptıran aşk olayı bugün damgasına vurdu. Bir koca, kapısının evden kaçtığını söyleyerek yayına katılmıştı. Fakat sonradan ortaya çıkan gerçekler hem herkesi şoka soktu, hem de kocanın stüdyoda darmaduman olmasına sebebiyet verdi.

Bugün Esra Erol'da 4 çocuk babası Orhan Küçükşahinoğlu, darısı Sibel'in komşuları Zehra Çaylak'ın sevgilisi olan Ümit isimli şahsa kaçtığını söyledi. Orhan, eşi Sibel'in daha önce de tam 3 kez evden kaçtığını anlattı. Sonrasında söylediği söz ise; şoktan şoka soktu! Yaşanan olaylarla birlikte karı koca canlı yayında yüzleşti. Peki, ne yaşandı?

6093a3f4ae298b63047177ef.jpeg (740×418)

Sibel isimli kadın, en küçüğü 4 olmak üzere; 8-9 ve 15 yaşlarındaki 4 çocuğunu 10 Nisan 2021 tarihinde "işe gidiyorum" diyerek evde bıraktı ve sonrasında ortadan kayboldu.

Yayında darısı Sibel olmadığından dolayı 4 çocuğunu birden yurda verecek duruma geldiğini anlatan Orhan Bey, çocukların üzerlerine kapıyı kilitleyerek işe gittiği günleri gözyaşları içerisinde anlattı.

Evde yangın çıksa, çocukların kül olacağını anlatan Orhan Bey. Ev sahibinin de kapısının son yaptıklarından sonra kendisini sıkıştırdığını ve evden de şuanda çıkmak zorunda kaldıklarını anlattı! Ardından eşinin vukuatlarını bir bir sıralayarak stüdyoda kan donduran açıklamalar yaptı!

6093a3e4ae298b6303da8dcc.jpeg (635×359)

Orhan Küçükşahinoğlu, karısının çocuklarına bakmadığını belirterek, 6 yıl boyunca çocuklarımızla ilgilenmesi, bana kan kusturdu. Çocuklarıma annem baktı” dedi.

Kocası, kapısının hamileyken dahi başka bir adamla birlikte olduğunu gözyaşları içerisinde iddia ederken; sosyal medya "bu kadar olur be, yazıklar olsun" yorumlarıyla doldu taştı. Bir kadının hamileyken dahi aldatabilmesinin akla fikre sığmadığı ifade edildi.

Orhan Küçükşahinoğlu, her gece 12’den sonra dışarı çıktığını sabaha karşı döndüğünü söyleyince stüdyo karıştı. Sibel kendisinin değil Zehra’nın gece eğlenmek için çıktığını onun arkasını kendisinin topladığını iddia etti. Bir diğer iddia ise kafaları karıştırdı.

6093a3e6ae298b63f5120cc1.jpeg (635×359)

Sibel, ‘çocuklarının yanında uygunsuz halde fotoğraflarını çekip paylaşım yaptın mı’ iddialarını ise yalanladı. Orhan Küçükşahinoğlu karısının hamileyken de başka bir komşusuna göz diktiğini başka erkeklerle gezdiğini sözlerine ekledi.

Çocuklarını bırakıp giden Sibel Küçükşahinoğlu’na eşi çocuklarına bakamayacağı için yurda vereceğini dile getirmişti. Ancak canlı yayına bağlanan iki izleyici Orhan’a maddi manevi destek olacaklarını çocuklarını yurda vermemesini istedi.

Sibel Küçükşahinoğlu ile kaçtığı iddia edilen Ümit Paslı canlı yayına katıldı. Sibel ile birlikte olduğunu, Zehra Çaylak ile bir ilişkisi olmadığını dile getirince herkes şok üstüne şok yaşadı.

Ümit, “Orhan’ın “karısı bana ağabey derdi sonra sevgili olduk. Ben sevdiğim kadının yanındayım, isterse 10 çocuğu olsun” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv