Evlilik kararı alındı: Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den mucize karar

Evlilik kararı alındı: Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den mucize karar

Ünlü oyuncu sık sık sosyal medyada gündeme gelirken hayran kitlesi de giderek artmaya başladı.

Sen Çal Kapımı dizisiyle popülerliğini zirveye çıkaran Kerem Bürsin hakkında ortaya çıkan haberler tüm dikkatleri üzerine çekti. Hande Erçel’le birliktelik açıklamaları beklenilirken o isimle beraber olması da tüm sosyal medyanın altını üstüne getirdi. Kerem Bürsin’in kiminle evlendiğini duyanlar ise kulaklarına inanamıyor şaşkınlığına engel olamıyor.

Birçok projenin altına imza atan Kerem Bürsin, bu zamana kadar hem oyunculuğu hem de yakışıklılığıyla son zamanlarda beğenilen isimlerden birisi oldu. Bununla beraber Hande Erçel ile yakınlığı aralarında aşk iddialarını da ortaya çıkarınca ikiliden bu konu ile ilgili herhangi bir paylaşım yapılmadı. Takipçiler ikiliden gelecek açıklamayı dört gözle beklerken Kerem Bürsin’in evlilik kararı herkesi şaşkına çevirdi.

Sen Çal Kapımı dizisinde canlandırdığı Serkan karakteriyle hafızalara kazınan Kerem Bürsin, Eda ile tam evlenecekken geçirdiği talihsiz bir kaza yüzünden hafızasını kaybetmiş ve Selin’le bağ kurmaya karar vermişti. Durum böyle olunca Selinle evlenme kararı alan Serkan, Selin’le de olmayınca çareyi Aynen Aynen dizisinde birlikte rol aldığı Nilperi Şahinkaya’nın canlandırdığı Nil karakteri ile evlenerek buldu. Hande Erçel’in hayat verdiği Eda karakteri ise yalandan da olsa Deniz’le…

Aynen Aynen dizisinin fragmanında Kerem Bürsin’in canlandırdığı Deniz karakteri ile Nilperi Şahinkaya’nın canlandırdığı Nil ile evlendiği ortaya çıktı. Birçok kişi bu evliliğin gerçek olduğunu düşünse de senaryo gereği evlendiği herkese rahat bir nefes aldırdı. Kerem Bürsin’in daha kaç kere sürprizlerle gündeme geleceği ise merak konusu oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv