Google Pixel 7 Ultra kendisine güveniyor

Google Pixel 7 Ultra kendisine güveniyor

Paylaşılan son bilgiler, Google Pixel 7 Ultra’nın özellikle arka kamerasındaki telefoto lensle oldukça iddialı geldiğini gösteriyor.

Paylaşılan son bilgiler, Google Pixel 7 Ultra’nın özellikle arka kamerasındaki telefoto lensle oldukça iddialı geldiğini gösteriyor.

Amerikalı teknoloji devi Google’ın bu yıl piyasaya sürmesi beklenen akıllı telefonlar arasında Pixel 7 Ultra da yer alıyor. Google, Pixel 7 serisinin yeni üyesini henüz resmi olarak duyurmamış olsa da telefon uzun süredir teknoloji dünyasının gündemini meşgul ediyor. Lynx kod adlı telefon ilk olarak iki ay önce karşımıza çıkmıştı. O günden beri çeşitli sızıntılarla gündemimize gelmiş olsa da telefonun teknik özellikleri hakkında kesinleşen bilgiler oldukça kısıtlıydı. Ancak bu bilgilere bugün bir yenisi daha eklendi.

Son dönemde doğru çıkan sızıntılarıyla dikkat çeken Digital Chat Station hesabı, Pixel 7 Ultra’nın kamerasıyla ilgili yeni detaylar paylaştı. Görünüşe göre Pixel 7 Ultra etkileyici bir kamerayla geliyor.

Google Pixel 7

Digital Chat Station tarafından paylaşılan bilgilere göre Çin’in önde gelen telefon üreticilerinden Foxconn, Google için iki farklı cihaz üretiyor. Bunlardan birinin merakla beklenen Ultra modeli, diğerinin de şirketin katlanabilir telefonu olduğu söyleniyor. Foxconn tarafından üretilecek olan Ultra modelinin 2K çözünürlükte bir selfie kamerasına sahip olacağı iddia ediliyor. Tensor 2 yonga seti kullanan telefonun seramik bir gövdeye sahip olacağı belirtiliyor. Daha önce gelen bilgiler Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun da Tensor 2 kullanacağını göstermişti.

Yine bu paylaşıma göre telefonun arka kamerasındaki ana lens 50 megapiksellik Isocell GN1 lens olacak. Ona 50 megapiksellik bir geniş açılı lens eşlik edecek. Asıl dikkat çekici olan ise onlara eşlik edecek olan 64 megapiksellik telefoto kamera. Bu 64 megapiksellik telefoto lensin Sony IMX787 olduğu söyleniyor. Bu üç kamerayı yan yana koyduğumuzda ortaya oldukça etkileyici zoom özellikleri olacak bir üçlü kamera sistemi çıkıyor.

Kuzey Koreli hackerlar gmail hesaplarını hedef alıyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji