Hande Erçel'den sansürsüz paylaşım geldi

Hande Erçel'den sansürsüz paylaşım geldi

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat vermesinin ardından milyonlarca kişi üzerinde büyük bir yankı uyandıran ve ününe ün katan Hande Erçel yeni projelere imza atarak sevenlerinin karşısına geçmişti.

Son derece iddialı paylaşımlar yapan ve ekranlardaki ilk haliyle son hali arasında büyük bir fark olan Hande Erçel son zamanların en popüler isimlerinden birisi olmuştu. Instagram hesabında 20 milyona yakın takipçisi olan Erçel, son yaptığı paylaşımla beraber yangınları çağırdı. Ünlü oyuncunun tarzından, pozlarına kadar her haline beğeni üstüne beğeni yağdı.

Geçtiğimiz günlerde Elle dergisinin Mart sayısının kapağı olan Hande Erçel son derece iddialı pozlarla beraber kamera karşısına geçmişti. Ünlü oyuncunun fotoğrafları takipçilerinden tam not alırken tarzı yine dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medya hesabında Elle dergisi için verdiği pozları paylaşmayı ihmal etmeyen Erçel’e ardı arkası kesilmeyen beğeni ve yorumlar geldi. İç çamaşırlı o fotoğrafı ise sosyal medyayı adeta yerinden sarstı.

Hande Erçel’den iddialının da iddialısı paylaşım!

Son olarak Elle dergisine kapak olan Hande Erçel kamera karşısına geçti ve eşsiz gülümsemesiyle beraber hayranlarını adeta mest etti. Ünlü oyuncunun gülüşünün yanı sıra tarzı da dikkatlerden kaçmadı. İç çamaşırıyla kameralara gülümseye Erçel gündemde adeta deprem etkisi yarattı. Kusursuz fiziğine beğeni yağarken iddialının da iddialısı olan paylaşımına yorumlar gecikmedi.

5de6d7fb-3b47-4f09-a6e8-6c50a4f4adc0.jpg

Sosyal medya hesabında Elle dergisi için verdiği pozları paylaşan Hande Erçel’in iç çamaşırlı fotoğrafı hayranlarını mest etti. Ünlü oyuncunun pozlarına takipçilerinden, “Sen bu dünyaya bir fazlasın!”, “Sen bu hayata gelmiş en güzel kadınlardan birisin!” yorumları geldi.

Medya