Instagram web sürümü ile canlı yayın yapın

Instagram web sürümü ile canlı yayın yapın

Neredeyse her ay sosyal medya platformları ile ilgili güncelleme detayları duyuyoruz ve Instagram web sürümü canlı yayın özelliği en çok dikkat çekeni

Neredeyse her ay sosyal medya platformları ile ilgili güncelleme detayları duyuyoruz ve Instagram web sürümü canlı yayın özelliği en çok dikkat çekeni olacak. Bazı güncellemeler daha çok tasarım açısından yapılırken, bazıları da donanım ile ilgili oluyor.

Instagram web sürümü ile canlı yayın yapın. Instagram tarafından gerçekleştirilen bu yeni güncelleme ise, daha çok masaüstü kullanıcılarını etkileyecek. Kuruluşa bazıları defalarca masaüstü ile ilgili talepte bulunduğu için şirket buna kulağını tıkamadı.

Instagram web

Instagram platformunu mobil üzerinden kullananlar bazı şikayetlerde bulunuyordu. Özellikle de çok yüksek şarj yeme sorunu nedeniyle kullanıcıların isyan ettiğini söyleyebiliriz şirket her ne kadar buna %100 bir çözüm bulamasa bile, yine de kısmı bir öneri getirdi.

Yeni gelen değişiklik ile birlikte Instagram web üzerinden canlı yayın izleme imkanınız bulunacak. Ayrıca yine Instagram üzerinden hikayeleri görme ve bunlara yorum yapma fırsatı da tüm kullanıcılara tanındı. Instagram herkesin evde kal çağrısına uyması için elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştığını söylüyor. Getirdiği yeni özelliklerle de bunu göstermeye çalışıyor.

Bu platformu masaüstü üzerinden kullananlara bir de kötü haber var. Ne yazık ki canlı yayın izlemek mümkün olsa bile, canlı yayına geçmek için mobil kullanılacak.

Salgından sonra ABD ekonomisi nasıl olacak?