Kerem Bürsin'den ilk kez konuştu: Aşkı gerçeğe dönecek mi?

Kerem Bürsin'den ilk kez konuştu: Aşkı gerçeğe dönecek mi?

Ekranların en sevilen dizileri arasında yerini alan Sen Çal Kapımı dizisi, uzun bir süredir hem televizyon dünyasının hem de sosyal medyanın dilinden düşmüyor.

Sen Çal Kapımı dizisindeki uyumlarından dolayı sık sık Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında aşk iddiaları gündeme geliyor. Fakat hem Hande Erçel hem de Kerem Bürsin “Sadece uyumlarımız çok iyi. Bu yüzden bu iddialar çıkıyordur. Her ikimizde çok iyi arkadaşız” sözleriyle bu iddiaları yalanladılar. Kerem Bürsin’den ise noktayı koyacak sözler geldi.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda ve Serkan karakterlerine hayat veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizide aşık olan iki genci temsil ediyorlar. Dizide uyumlarından dolayı ise sık sık isimleri aşk dedikodularına karışıyor. Bunun üzerine muhabirin sormuş olduğu, “Dizi aşkı gerçek mi oluyor?” sorusuna Bürsin, "Biz işimizi yapıyoruz birbirimize güveniyoruz. Bu iddialar neden sürekli gündemde tutuluyor açıkçası bilmiyorum" sözlerini dile getirdi.

Düşen reytinglere rağmen sosyal medyadaki diziye olan ilgi hakkında da ilk kez konuşan Kerem Bürsin, final iddialarına ise “Seyircimiz ve seyircimizin düşünceleri bizler için çok önemli. Dizinin bitiminde onlarda mutlu oluyorsa, biz bu işi yapmışız demektir. Ama sizlerde biliyorsunuz ki 83 milyona bir şeyi beğendirmek bazen zor olabiliyor” sözlerini dile getirdi.

Bunların yanında sosyal medya kullanıcıları ise “Dizi final yapabilir ama Hande ve Kerem birlikte olmaz”, “Ya amma sakladınız sizde”, “Bizde biliyoruz zaten” sözlerini dile getirerek düşüncelerini aktardılar…

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv