Masumlar Apartmanı ve Sadakatsiz'i bile solladı

Masumlar Apartmanı ve Sadakatsiz'i bile solladı

Ekranlarda yayınlanan diziler son zamanlarda birbirleriyle reyting mücadelesi içerisine giriyor. Elbette ki seyirciden en çok ilgiyi gören dizi haftanın yıldızı olarak reyting sıralamasında ilk sıraya yükseliyor.

Son zamanlarda ekranlarda en çok ilgi gören diziler arasında; Masumlar Apartmanı, Kuruluş Osman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Çal Kapımı, Sefirin Kızı ve Bir Zamanlar Çukurova yer alıyor. Fakat bu yapımlara yeni dizilerde eklendi. Kardeşlerim 3. Bölümü için geri sayım yaparken TRT1’in yeni dizisi Teşkilat daha dün akşam ilk bölümünü yayınlayarak reyting mücadelesi içerisine girdi.

Haftanın farklı günlerinde farklı kanallarında yayınlanan diziler arasında tercih yapmakta zorlandığını ifade eden seyirci bazen tek bir diziye kilitleniyor. Kimi zaman reyting sıralamasına birinci gelen bir dizi diğer hafta son sıralarda yer alıyor. Bu da demek oluyor ki seyirci bir yerden sonra senaryonun sıkmaya başlamasıyla beraber farklı bir diziye geçiş yapıyor. Bu haftanın birinci gelen dizisi ise herkesi şaşkına çevirdi.

O dizi gümbür gümbür geldi!

Son zamanlarda televizyon dizileri arasında yeni diziler eklenmeye başladı. Bu dizilerden birisi de elbette TRT1 kanalında yayınlanan Teşkilat oldu. Dün akşam ilk bölümünü yayınlanan yeni dizi seyirci tarafından büyük bir dikkatle izlendi. Hatta dizide merak edilen MİT’in kalesi ilk defa gösterildi. Sosyal medyadan birçok etkileşim alan Teşkilat, ilk sıraya yükseldi.

canli-yayin-teskilat-1-bolum-trt-1-hd-tek-parca-fullizle.jpg

Henüz yeni bir dizi olan Teşkilat reytinglerinde büyük bir yükseliş kazanamasa da dizinin ilk bölümü sosyal medyada en çok etkileşim alan diziler arasında girdi. Milyonlarca kişi yayınlana sahnelerin ardından, “Tüm dizileri tek geçer!”, “İlk bölümünden kilitlendim ben…” sözlerini dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv