Mehdi işleri zorlaştırdı, Zeynep veda ediyor

Mehdi işleri zorlaştırdı, Zeynep veda ediyor

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, Çarşamba akşamları seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

Zeynep’in mutlu bir hayat sürdürmek istemesi, Mehdi’nin ise kara bulut gibi üzerine gelmesine sebep olacak. Barış ile olan ilişkisinin ilerletmeye hatta evlenme hayali kuran Zeynep, tam mutlu olacağım derken Mehdi yüzünden başı çok ağrıyacak. Mehdi’nin saçma sapan hareketleri yine izleyenlere sinir krizi geçirtecek ve Zeynep’e mutluluk haram olacak gibi görünüyor. 

Başrollerde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Barış karakterine hayat veren Engin Öztürk’ün de gelmesiyle birlikte hikaye çok farklı ilerlemeye başladı. Mehdi ve Zeynep devrinin kapanmasıyla birlikte Barış ve Zeynep ikilisi birbirini buldu fakat mutlulukları pek de uzun sürmeyecek.

Zeynep’e musallat olan Mehdi, hapisten çıktıktan sonra daha zorlu bir düşman haline geldi. Mehdi, hapiste tanıştığı ve çıkmasına vesile olan Cengiz’den kurtulmak için de plan yapmaya başlarken kendi kazdığı kuyuya düşecek. Yeni bölümde hem kendisi hem de ablasını düştüğü bu durumdan kurtarmaya çalışacak olan Mehdi, tüm kozlarını kullanacak.

Yeni bölüm fragmanında Mehdi’nin Cengiz ile sohbeti sırasında Cengiz’in “Gitmek istiyorsan git senin canını alacak değiliz. Fakat seni seven birini bulur, faturayı ona keseriz.” Demesi Mehdi’ye büyük zorluk çıkarak. Bu konuşmadan sonra izleyenler faturanın kime kesileceğini az çok tahmin ediyor. Zeynep’in tekrardan Mehdi yüzünden başı belaya girmesi an meselesi.

İzleyenler bile bu sahneden sonra Zeynep için dua etmeye başlarken senaryo adeta Zeynep üzerine yazılmış gibi ilerliyor. Yeni ölüm fragmanının ardından Barış ve Zeynep ne kadar romantik bir vakit geçirseler mutlu olsalar da bir şeyler ters gidecek gibi duruyor. Mehdi’nin ise Zeynep’e olan sevgisi yeni bölümde tekrardan alevlenecek ve Cengiz’e karşı bir plan yapmaya başlayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv