Senaryo değişti, ölecek kişi belli oldu

Senaryo değişti, ölecek kişi belli oldu

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Nilperi Şahinkaya, Gülenay Kalkan gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı diziden ise Nesrin Cavadzade değil ama bir isim ayrılacak.

Kısa bir süre önce Halit karakterine hayat veren Talat Bulut'un ayrılması dizide yeni bir dönemin başlamasına neden olmuştu. Talat Bulut ve birçok ünlü ismin ayrılmasının ardından diziye, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Nilperi Şahinkaya gibi başarılı oyuncular katılmıştı. Savaşçı dizisinden ayrılır ayrılmaz soluğu Yasak Elma dizisinde alan Berk Oktay ise uzun bir süre sosyal medyada yankı uyandırmıştı.

Dizinin uzun soluklu bir dizi olmasından dolayı, birçok isim kadroya katılırken birçok isimde diziden ayrılıyor. Dizinin 102. bölümünde ise bir kişinin yeniden ayrılacağı gündeme geldi. Kısa bir süre önce diziye katılan ismin ölerek diziye veda edeceği gündeme gelen konular arasında yerini aldı. Ölerek diziye veda edeceği kesinleşen ismin nasıl öleceği ise henüz bilinmiyor.

Mert Altınışık'ın hayat verdiği Mahmut karakterinin bir bölüm sonra ekranlara veda edeceği gündeme geldi. Diziden nasıl ayrılacağı henüz bilinmiyorken, birçok sosyal medya kullanıcısı, Şahika'nın öldüreceğini iddia etti. Yayınlanan son bölümde Mahmut, Şahika'ya bir komple kurmuş öldürmek için adım atmıştı. Uzun süren kavganın hemen arkasından ise yeni bölüme kalmıştı kimin savaşı kazandığı...

Gelen kulis bilgilerin doğrultusunda ise Nesrin Cavadzade'nin bu savaşı kazandığı ve Mahmut karakterine hayat veren Mert Altınışık'ın diziden ayrılacağı iddia edildi. 102. bölüme ait herhangi bir fragman ise yayınlanmadı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv