Netflix Ekim ayında neler yayınlayacak?

Netflix Ekim ayında neler yayınlayacak?

Netflix önümüzdeki ayda da heyecan verici içeriklerle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki önümüzdeki dönemde hangi dizi ve filmler ekrana gelecek?

Sonbahar iyice kendini hissetirmeye başlamışken Netflix yeni film ve dizilerle yayınına devam ediyor. Yağmurlu havalarda film ve dizi izlemeye bayılanlardansanız tam da Ekim ayına yakışır bir liste geliyor. İşte Netflix’in Ekim ayı yeni içeriklerinin listesi:

1. Pretty Smart (Yeni Dizi)

Üst düzey, Harvard mezunu, entelektüel ve hevesli bir yazar olan Chelsea, erkek arkadaşı tarafından beklenmedik bir şekilde terk edildikten sonra kız kardeşi ve onun 3 arkadaşının yanına taşınmak zorunda kalır. İlk başlarda durumdan memnun olmayan Chelsea zaman geçtikçe bu grupla çok iyi bağ kurmaya başlar.

Pretty Smart’ın ilk sezonu 8 Ekim 2021 Cuma günü Netflix’de yayınlanacak.

2. Seinfeld (dizi)

1990'ların klasik durum komedisinin 180 bölümünün tamamı Netflix’de tekrar yayınlanacak. Friends’den sonra Seinfeld’in de Netflix platformunda yayınlanması izleyicileri çok sevindirdi.

Dizi 1 Ekim Cuma günü platformda yerini alacak.

3.You (3. Sezon)

2. sezonun yayınlanmasından bir aydan kısa bir süre sonra Netflix , popüler psikolojik suç dramasının 3. Sezonunun geleceğini duyurmuştu. İkinci sezonun 54 milyondan fazla kişi tarafından izlendiği düşünülürse bu durum sürpriz olmadı.

You 3. Sezon 15 Ekim Cuma günü yayında.

4. Locke & Key (2. sezon)

Joe Hill'in çizgi roman serisine dayanan fantastik korku dizisi, babaları ölen üç kardeşin içinde bolca sihir ve sır bulunan bir eve taşınması sonrası yaşadıkları olayları anlatıyor. İlk sezonu çok sevilen dizinin 2. Sezonu merakla bekleniyordu.

Locke & Key’in 2. Sezonu 22 Ekim Cuma günü Netflix’de.

5. Suçlu (film)

911 çağrı merkezi görevlisi olan Joe Baylor acil çağrı alır. Telefondaki kişinin hayatını kurtarmaya çalışır fakat hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Film, 1 Ekim Cuma günü Netflix'te yayınlanacak.

6.Evinde Biri Var (film)

Stephanie Perkins’in aynı adlı romanından uyarlanan film liseden mezun olmaya hazırlanan Makani ve arkadaşlarının maceralarını anlatır. Makani ve arkadaşlarının sırlarını ortaya çıkarmaya çalışan maskeli katil kimdir?

Film 6 Ekim’de Netflix platformunda yayınlanacak.

MEB Bakanı açıkladı! Okullar en son kapanacak!

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji