Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı hakkındaki acı gerçek...

Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı hakkındaki acı gerçek...

Behzat Uygur’dan öyle bir itiraf geldi ki, duyanların ‘imkansız’ olarak nitelediği bu açıklamalar gündeme bomba gibi bir giriş yaptı.

Efsane tiyatrocu Nejat Uygur’un kendisi gibi tiyatrocu olan oğlu Behzat Uygur inanılmaması güç iddiaları kamuoyu ile paylaştı. Herkesin kabul etmekte güçlük çektiği bu gerçekleri anısıyla birlikte anlatan Behzat Uygur, kimsenin beklemediği çarpıcı bilgileri paylaştı. Babası ile yaşadığı ilginç anısının detayları ise şaşırtamaya fazlasıyla yetti.

Usta oyuncu Nejat Uygur’un oğlu Behzat Uygur, Sadakatsiz dizisinde Volkan’ı canlandıran Caner Cindoruk hakkında kimsenin tahmin edemeyeceği gerçekler hakkında konuştu. Sevilen dizide iç mimar olan Volkan herkes tarafından parmak ile gösterilen; sempatik ve sağduyulu bir karakter. Başarılı oyuncu Volkan karakterinde gösterdiği performans ile herkesin beğenesini kazanmış durumda.

Ancak Behzat Uygur öyle bir gerçeği ortaya çıkardı ki Sadakatsiz’in Volkanı herkesi derinden sarstı. Babası, usta oyuncu Nejat Uygur ile yaşadığı bir hatırasını anlatan oyuncu Behzat Uygur, Caner Cindoruk hakkında yaptığı itirafıyla herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Babası ile gittiği adana turnesinden anılarını paylaşan Behzat Uygur, Caner Cindoruk hakkında inanılması güç detaylar anlattı.

“Babamla bir proje için Adana turnesindeydik. Babam mendil ya da şeker satan kısa pantolonlu bir çocuğu oyuna davet etti” diye anısına başlayan Behzat Uygur, devamında şu ifadeleri kullandı: “Çocuk, ‘Bunları satmam lazım’ deyince babam ‘Ben hepsini aldım. Şimdi tiyatroya gelir misin?’ diye sordu. Çocuk ‘Gelirim deyince, otobüse aldı, tiyatroya götürdü. Bir de imzalı fotoğrafını verdi. O şimdi çok beğenilen bir oyuncu, Caner Cindoruk oldu.”

Sevilen ve ekranların aranan yüzü Behzat Uygur bu açıklamaları ile başarılı oyuncu Caner Cindoruk hakkında şaşırtan gerçekleri ortaya koymuş oldu. Sadakatsiz dizisinde Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk hakkında bu detaylar hayranlarını tarafından çok farklı duygularla karşılandı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv