Şahan Gökbakar'dan Muharrem İnce'ye tepki: Bırakıyorum takibi

Şahan Gökbakar'dan Muharrem İnce'ye tepki: Bırakıyorum takibi

Oyuncu Şahan Gökbakar, Gazeteci Nevşin Mengü ile tartışan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye toplumsal medya hesabından tepki gösterdi.

Gazeteci Nevşin Mengü, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile aralarında geçen telefon görüşmesini söyledi. Mengü, İnce'yi 'trollerin şişirdiği' yönündeki iddialarına İnce'nin sinirlendiğini ve "Elinde veri yok, neye nazaran konuşuyorsun" söylediğini; kendisinin ise "Elimde veri var diyorum, yok ya diyor. Acayip hal yani" şeklinde karşılık verdiğini aktardı.

Mengü'nün açıklamalarının peşinden, oyuncu Şahan Gökbakar'dan İnce'ye tepki geldi.

Gökbakar, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda "Birgün baktım Muharrem İnce beni takip ediyormuş. Bazı hallerini doğru ve samimi bulurdum. Dedim bende geri takip edeyim. Sonra, cumhurbaşkanı adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci Nevşin Mengü'yü arayıp bıdıbıdı yapmalar falan. Noluyoruz ya. Hani farklıydınız? Bırakıyorum takip edeni." ifadelerini kullandı.

Birgün baktım @vekilince beni takip ediyormuş.Bazı hallerini doğru ve samimi bulurdum.Dedim bende geri takip edeyim.Sonra, CB adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci @nevsinmengu arayıp bıdıbıdı yapmalar falan.Noluyoruz ya.Hani farklıydınız? Bırakıyorum takip edeni.???? pic.twitter.com/YoCCqOmQns

— Şahan Gökbakar (@sgokbakar)

March 13, 2023