Salma Hayek'in corona virüs isteği: Bırakın evimde öleyim

Salma Hayek'in corona virüs isteği: Bırakın evimde öleyim

54 yaşındaki başarılı oyuncu, COVID-19 nedeniyle neredeyse ölmek üzere olduğunu, geçirdiği yedi haftalık izolasyon sürecini ve gizli mücadelesini anlattı.

Dünyaca ünlü oyuncu Salma Hayek, Variety Dergisi'ne konuştu. Eşi Francois Henri Pinault ve 13 yaşındaki kızı Valentina ile vaktinin büyük bölümünü Londra'da geçiren Hayek, pandeminin ilk döneminde koronavirüse yakalandığını açıkladı.

"EVİMDE ÖLMEYİ TERCİH EDERİM" 

Oyuncu, kelimenin tam anlamıyla ölümden döndüğünü anlattı. Salma Hayek, Londra'daki evinde tedavi gördüğünü ve durumu giderek kötüleşince doktorunun kendisini hastaneye götürmek için yalvardığını açıkladı. Hayek, doktorlarına, "Evimde ölmeyi tercih ederim" dediğini de sözlerine ekledi. Tedavisi sırasında oksijen desteği alan ünlü isim, yedi hafta boyunca evinin bir odasında izole halde kaldığını ifade etti.Salma Hayek, her ne kadar koronavirüsü atlatmış olsa da uzun süreli etkilerini hala yaşadığını, hastalığın yarattığı bitkinliğin henüz tamamen ortadan kalkmadığını belirtti.

Hayek, koronavirüsü atlattıktan sonra görev aldığı ilk projenin, başrollerini Lady Gaga ve Adam Driver'ın paylaştığı "House of Gucci" adlı film olduğunu da açıkladı.

60a639a5adcdeb2514094e8f.jpg

"ARTIK BIKTIM!" 

Salma Hayek, geçtiğimiz kasım ayında koronavirüs testi yaptırırken çekilen bir videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Hayek, gönderisinde birkaç kez test yaptırdığını, "Bunu yaptım, artık bıktım!" sözleriyle ifade etmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya