Survivor adasında işler karıştı: İki kişi diskalifiye edilebilir

Survivor adasında işler karıştı: İki kişi diskalifiye edilebilir

Acun Medya’nın halka sunduğu ve ekranlarda büyük bir heyecanın yaşandığı Survivor 2021 sezonunda yeni olaylar yaşanmaya devam ediyor.

Son zamanlarda Survivor adasında sık sık tartışmaların meydana gelmesi seyircinin canını sıkmaya başlamış ve binlerce kişi bu durumun artık son bulmasını temenni etmişti. Fakat ne sesler alçaldı ne de yarışmacılar sakinliğini koruyabildi. Survivor’ın son bölümünde adada adeta kıyamet koptu.

Dokunulmazlık oyununun oynandığı Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler arasında heyecan doruklara yükseldi. Seyirci o sahneleri pür dikkat izlerken yarışmada eşleşen isim Hanzade ve Gonca oldu. Takımlar her iki kişiyi destek yağmuruna tutarken son anda yaşanan o olay akıllara durgunluk verdi. Seyirci neler olduğunu anlamaya çalışırken birden sesi yükselen o yarışmacı dengeleri değiştirdi.

Hanzade ve Gonca arasında yaşanan mücadelenin ardından Gonca’nın, “Resmen itiyor ya!” sözleri üzerine Hanzade, “Sen itmiyorsun çünkü!” sözlerini dile getirdi. Gonca ise “Kendimi koruyorum, müdafaa ediyorum!” şeklinde savunma yaptı. O sırada takım arkadaşını desteklemek isteyen Steven, “O da kendini koruyor Gonca, ona bakarsan!” sözlerini dile getirdi. Tam o sırada takımlar arasında gerginlik arttı!

Çağrı sesini tüm Dominik’e duyurdu!

Steven’ın cevabının ardından Ünlüler takımında sesler yükseldi. Önce Doğan, “Senlik hiçbir şey yok ki orada!” sözlerini dile getirdi sonrada Barış, “Her şeye konuşuyorsun!” ifadelerine yer verdi. O sırada ayağa kalkan ve sesini yükselten Çağrı, “Sus ya Allah aşkına sus artık!” sözleriyle dengeleri değiştirdi. Steven ise kıza söylediğini kendilerinin neden olaya müdahale ettiğini sordu.

Çağrı’nın beklenmedik tavrı karşısında sinirlerine engel olamayan Poyraz, “Sen niye bağırıyorsun ki orada yine?” sorusunu sordu. Çağrı daha çok sinirlendi ve “Sana ne o kızdan! Onlar mücadele ediyor. Sana ne konuşma yeter sus!” sözlerini dile getirdi. Bu sözlerin ardından seyirci Çağrı ve Steven’ın diskalifiye edilebileceğini belirtti. Acun Ilıcalı ise oyunun çok önemli olduğunu ve bu olayda Steven’ın haksız olduğunu belirtti. Son uyarısını yaparak karşı takımla muhatap olmamasını istedi.

Medya