Survivor'da neler oluyor? Barış neden küplere bindi?

Survivor'da neler oluyor? Barış neden küplere bindi?

Survivor Türkiye 2021'de ünlüler takımından Hayrettin'in elendiği konseyin etkileri hala sürüyor. Ünlüler takımının değişmez kaptanı Barış da Hayrettin'in elenmesine isyan etti ve takım arkadaşlarını eleştirdi.

Survivor 2021'de son olarak kırmızı takımdan Hayrettin elenirken, bu durum adadaki iki takımda da şaşkınlık yarattı. Adada Hayrettin ile iyi arkadaş olan eski futbolcu Barış Özbek gözyaşlarına boğulurken, takım arkadaşlarını da eleştirdi. Özbek, "Hayrettin yancı değil. Ama yancılar var. Sırtına güçlü kişilere yaslayanlar var" dedi.

"Takım için çok önemliydi"

Takımda bazı kişilerin yancı olduğunu söyleyen Barış, Hayrettin'in takım için çok önemli birisi olduğunu ve elenmemesi gerektiğini ifade etti. Röportaj sırasında duygulanan Survivor Barış Özbek, "Beraber birleşmeye gidecektik. Bizim Hayrettin'le hedefimiz buydu. Çok temiz kalpliydi ve o gitmemeliydi. Takım içinde çok önemli bir rolü vardı" dedi.

survivor-da-hayrettin-elenince-baris-ozbek-13937989-2968-m.jpg

"Yancılar var"

Survivor Özbek ,"Burası atletizm yarışması değil burası bir yaşam mücadelesi. Böyle insanlar önemlidir. O yemek yapılıyorsa odun toplanması gerekiyor ve Hayrettin o odunu topluyordu. Bazı kişiler toplamıyor. Hayrettin yancı değil. Ama yancılar var. Sırtına güçlü kişilere yaslayanlar var" ifadelerini kullandı.

 

Medya