Survivor şampiyonlarının ismi ifşa edildi

Survivor şampiyonlarının ismi ifşa edildi

Ekranların en sevdiği program Survivor 2021'in en merak edilen yarışmacısından şampiyon ifşası geldi. İşte o yarışmacının söyledikleri...

Survivor 2020 sezonunun ardından 2021’in başlaması ekranlarda büyük bir arbedeye neden oldu.

Herkes Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki mücadeleyi pür dikkat izlerken o ismin yaptığı açıklama tüm dengeleri değiştirdi. Survivor 2021 sezonunun şampiyonunu ifşa eden yarışmacı, gündemde büyük bir yankı uyandırdı. O sözlerin ardından Survivor’ın izleyici kitlesi şampiyonların kim olduğunu merak etmeye başladı.

Survivor 2021 sezonunda eleme konseyleri devam ederken bu hafta konseyde adaya veda eden isim Ünlüler takımından Hayrettin oldu. Ünlü yarışmacının elenmesi akıllarda durgunluk yaratırken, sosyal medya kullanıcıları elenmesi gereken ismin Hayrettin olmaması gerektiğini dile getirdi. Tüm bunların yanı sıra Survivor Hayrettin, yaptığı şampiyon açıklamasıyla gündemde yankı uyandırdı.

Yapılan eleme konseyinden sonra açıklamalarda bulunan Survivor Hayrettin, programın beklediğinden daha zor olduğunu dile getirdi. Fakat içine doğmuş olacak ki SMS 1.si olan kişinin kendi adını vereceğini tahmin ettiğini söyledi. Programda yakın zamanda psikolojik bir savaş başlayacağını dile getiren Hayrettin, tam o sırada elendiğini söyleyerek gündemde yankı uyandırdı. Sonrasında ise şampiyonları bir bir ifşaladı.

Survivor Hayrettin şampiyonluk için kimin adını verdi?

Survivor 2021 sezonunda son derece başarılı işlere imza atan Hayrettin, elenmesinin ardından ilk açıklamasını yaptı. Açıklamasında 2021 sezonunda şampiyon olabileceğini düşündüğünü isimleri söyleyen Hayrettin, “Sergen’in birinciliğe adını yazdırmasını isterim. Birincinin Ünlüler takımından olması önemli. Fakat Poyraz’da çok efendi ve centilmen bir insan. Takım arkadaşlarımdan ziyada parkurda hep Poyraz’ı gördüm. Sergen ve Poyraz şampiyonluğa adım atacak isimler!” sözlerini dile getirdi.

Ünlüler takımında olan Hayrettin, parkurlarda kendi takımından daha çok Gönüllüler takımının yarışmacısı olan Poyraz’ı gördüğünü dile getirdi. Ünlü yarışmacının açıklaması gündemde yankı uyandırırken şampiyonluğa imza atacak iki isimden birisinin Poyraz diğerinin ise Sergen olabileceğini dile getirdi.

 

Medya