Survivor Gönüllüler takımında sopalar konuştu, kaos çıktı

Survivor Gönüllüler takımında sopalar konuştu, kaos çıktı

Ekranların merakla takip edilen programı Survivor'da ada karıştı. Seyirci neler olduğunu merak ediyor.

Ünlüler ve Gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar her bölümde son derece başarılı performanslar sergileyerek ödül oyunlarını ve dokunulmazlığı almak için kıran kırana mücade ediyor. Parkurlarda ortaya çıkan rekabetle beraber seyirci şaşkınlığına engel olamayarak. Survivor’da bu sezon her yarışmacının ayrı bir iddialı olduğunu dile getiriyor. Fakat Gönüllüler takımında işler pekte yolunda gitmiyor. O isim tüm dengeleri değiştirdi.

Son zamanlarda Survivor’daki takımlar arasında yaşanan kaos dur durak bilmiyor. Programın yayınlanan yeni bölüm fragmanında ortaya çıkan o sahneler seyircinin aklını karıştırdı. Hatta durum öylesine ciddi bir hal aldı ki seyirci yakın zamanda Gönüllüler takımında yer alan yarışmacıların kendi rızasıyla Survivor’dan ayrılmak isteyeceklerini dile getirdi. Reşat, Hanzade ve Steven arasında geçen konuşma her şeyin ortaya çıkmasına neden oldu.

Survivor 2021 sezonunun yeni bölümü için beklenen fragman yayımlandı. Fragmanda ortaya çıkan sahneler ise seyirciye, “Yok artık!” dedirtti. Reşat’ın sözleri adayı sallarken, Hanzade açıklamasıyla takımın resmen birbirine rakip olduğunu dile getirdi. Milyonlarca kişi Gönüllüler takımından başarı beklentisini o sahnelerin ardından bıraktı.

“Taraf oldunuz!”

Survivor programının yayımlanan 32. bölüm fragmanında akıllara durgunluk veren olay Hanzade tarafından resmen dillendi. Gönüllüler takımında yaşanan tartışmada Hanzade, “Taraf oldunuz! Şu an yaptığınıza bakın ya!” sözlerini dile getirdi. Reşat’ın sinirli halleri herkesi şaşkına çevirirken, “Bana hiçbir şey deme! Beni öyle bir hale getirdiniz ki bak bana öyle bir yüklendiniz ki! Bulamazsınız benim gibi adamı!” ifadelerine yer verdi. Steven ise Reşat’a sakin olması gerektiğini ve kendisini dinlemesini istediğini söyledi.

Survivor Steven’ın tüm ısrarlarına rağmen sakinliğini koruyamayan ve en sonunda, “Dinlemem, dinlemem!” diye sesiyle adayı yankılayan Reşat, yerde duran odun parçasını aldı. O sahnenin ardından Reşat’ın sinirli olduğunun farkında olan seyirci, yanlış bir hareket yapacağını ve belki de o odunu birisine atabilme ihtimalinin olduğunu dile getirdi. Gönüllüler takımında ortalık son derece karışmaya başladı.

Medya