Survivor Batuhan Aleyna Kalaycıoğlu’na karşı hislerini dile getirdi! Bundan sonra kırmızı takım aşk kokacak! Ayşe restini çekti! “O kadar mutluyum ki..”

Survivor Batuhan Aleyna Kalaycıoğlu’na karşı hislerini dile getirdi! Bundan sonra kırmızı takım aşk kokacak! Ayşe restini çekti! “O kadar mutluyum ki..”

TV8 ekranlarının en beğenilen yarışmalarından biri olan Survivor’da dengeler dün akşam ekranlara gelen son bölümde resmen değişti. Melis’in adadan ayrılmasının ardından Acun Ilıcalı takımların karışacağını dile getirmiş ve yeni takımları açıklamıştı.

Acun Medya tarafından ekranlara gelen yarışmada her bölüm seyirciyi ekranlara kilitliyor. Dün akşamki bölüm ise seyircilerin akıllarına kazındı. Kırmızı takımda yer alan isimler; İsmail Balaban, Batuhan, Berkay, Aleyna K. , Aleyna Ç. olurken, Mavi takımda yer alan isimler ise Poyraz, Sergen, Dora, Steven, Merve Aydın, Ayşe olmuştu. Yarışmanın yeni bölümüne ait fragmansa kısa bir süre önce yayınlandı. Fragmanın hemen arkasından ise binlerce izleyici, "Bundan sonra kırmızı takım aşk kokacak" yorumlarını yaptı.

Heyecanı yüksek olan yarışmanın yeni bölüme ait fragmanda ise seyircileri şaşırtacak ilk itiraflar geldi. Batuhan, Aleyna Kalaycıoğlu hakkında hislerini açıklarken; Ayşe ise Kırmızı takıma restini çekti ve olay sözlerini dile getirdi. Ortalığı karıştıracak sözler dile getiren Ayşe’ye karşılık olarak ise Aleyna Kalaycıoğlu’ndan açıklama geldi.

grddgttdg.jpg (607×311)

Ayşe eski takım arkadaşı hakkında; “Aleyna’yı (Kalaycıoğlu) karşı takıma göndermelerine mi sevineyim? Hangi birine sevineyim bilemedim! Artık karşı tarafta gram duygu beslemediğim rakiplerim var” sözlerini dile getirdi. Aleyna Kalaycıoğlu ise “Ben Ayşe’nin yanında yer aldım diye çok dışlandım ama artık ben Ayşe’yi resmen sildim.” Sözlerini dile getirdi. Batuhan ise…

grsdgtdgt.jpg (607×339)

Batuhan ise Aleyna Kalaycıoğlu için “Merve’yi karşı tarafa gönderdiler. Aleyna Kalaycıoğlu bizim takımda! Yani ben artık daha ne isteyebilirim inanın bilmiyorum çok aşırı mutlu oldum” ifadesine yer veren Batuhan aşk iddialarının daha da artmasına neden oldu. Batuhan’a ise “Nasıl seviniyor sevdiceğiyle aynı takımda diye” sözlerini dile getirdi.

tdghffh.jpg (606×345)

 

Medya