Yapay zeka destekli diş fırçası : Genius X

Yapay zeka destekli diş fırçası : Genius X

Oral-B’nin bugüne dek sunduğu en gelişmiş diş fırçası olan ve ağız bakım profesyonelleriyle birlikte tasarlanan GENIUS X, yepyeni bir şeyi başarıyor.

Oral-B’nin bugüne dek sunduğu en gelişmiş diş fırçası olan ve ağız bakım profesyonelleriyle birlikte tasarlanan GENIUS X , yepyeni bir şeyi başarıyor.

Bireysel fırçalama stillerini değerlendirmek ve kullanıcılara daha iyi fırçalama alışkanlıkları kazanmaları için koçluk vermek amacıyla için binlerce kişinin diş fırçalama davranışları hakkındaki bilgileri bir araya getiriyor.

Yapay zeka teknolojisi, insanların ağız içinde tam olarak nereleri fırçaladıklarını izliyor ve daha iyi ağız sağlığı için daha fazla dikkat gerektiren alanlar konusunda kişiselleştirilmiş geri bildirim sunuyor.

Oral-B Genius X fark yaratıyor

Oral-B’nin diş hekimleri arasında yaptığı araştırmalar, basit ve kullanımı kolay olduğunda inovasyonun başarıya ulaştığını ortaya koyuyor. Yapay zeka özellikli Genius X teknolojisi, fırçalama alışkanlıklarınızı veya stilinizi değiştirmenizi gerektirmeden kesintisiz şekilde işliyor ve geri planda çalışıyor.

Binlerce farklı fırçalama stilinden öğrendiği için de benzersiz bir teknoloji olarak ortaya çıkıyor. Lüksemburg'daki Diş Hekimliği ve Tıp için Dijital Teknolojiler Üniversitesi'nden Prof. Dr. Ralf Rössler, şöyle açıklıyor: “Her hasta farklıdır, biz de bu nedenler kişiye uyum sağlayan çözümler arıyoruz.

Oral-B, hastalara ağız sağlığında en iyi sonucu elde etmek için fırçalama biçimlerini değiştirmek zorunda kalmadan mükemmel ve kişiselleştirilmiş bir fırçalama deneyimi sunuyor.

Bu açıdan gerçekten çığır açıyor.” Yapay zeka özellikli Genius X, akıllı cihazların veri analitiklerini kullandığı ve bir ağız bakım cihazını insanların günlük sağlık rutinlerindeki en önemli unsura dönüştürdüğü bir geleceğe atılan ilk adımı temsil ediyor.

Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.