Demet Akalın, Serenay Sarıkaya için: İnsan değil!

Demet Akalın, Serenay Sarıkaya için: İnsan değil!

Twitter’da yaptığı ve söylediği her hareketle sık sık gündeme gelen ve magazin gündeminin 1 numaralı ismi olan ünlü şarkıcı ve sunucu Demet Akalın’dan şaşırtan sözler gelmeye devam ediyor.

Serenay Sarıkaya’nın kadraja yansıyan ışıktan dolayı daha önce çekilen bazı fotoğraflarını beğenmediğini dile getiren Demet Akalın, o sözleriyle resmen olay olmuştu. Özellikle Serenay Sarıkaya hayranları çok sık bir şekilde tepkisini dile getirmişti. Bu tepkilere karşılık Akalın; bu kez farklı bir yorumda bulundu. Zaman zaman söylemlerinden farklı açıklamalar yapan ve yanlış anlaşıldığını dile getiren Demet Akalın, Serenay Sarıkaya ile ilgili yeni bir yorum altına imzasını attı.

Demet Akalın, bir arkadaşı ile Nişantaşı’nda bulunan bir estetik kliniği çıkışında objektiflere yakalandı. Ünlü şarkıcı, klinik çıkışı muhabirlerin sorularına cevap verirken, Serenay Sarıkaya hakkında eski bir söyleminden dolayı yeni açıklamalarda bulunarak herkesi şaşırttı!

Serenay Sarıkaya’nın Maldivler tatilinde paylaştığı fotoğrafları ışıktan ve çekim açısından dolayı beğenmediğini dile getiren Demet Akalın, bu kez tutumunu değiştirdi. Serenay Sarıkaya hakkında söylediği şok sözlerle yine gündemden düşmeyen Akalın, “Serenay insan değil” ifadesini kullandı.

Muhabirlerin “Serenay Sarıkaya insan mı?” sorusuna karşılık; Serenay Sarıkaya’yı çok beğendiğini dile getiren Demet Akalın, “Serenay bu ülkede tek, onu çok beğeniyorum, bence ilah yani” sözlerini kullandı. Demet Akalın’ın bu sözlerine karşılık Twitter’da muhafazar kesimden tepki geldi.

İlah” derken ne demek istediği soruldu. Demet Akalın hayranları ise herhangi bir şey denmek istemediğini, illa her şeyi bu kadar uzatmanın ne kadar doğru olduğunu sordular. Bu kapsamda Twitter’da da Demet Akalın hayranları ve muhafazakar kesim arasında tartışma çıktı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv