"Kırmızı Oda dizisi benim başımdan geçti!"

"Kırmızı Oda dizisi benim başımdan geçti!"

Camdaki Kız dizisinden sürpriz itiraf geldi. Başrolde yer alacak Burcu Biricik öyle bir şey söyledi ki duyanlar şaşkınlık geçirdi.

Psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı ismi taşıyan romanından uyarlanarak, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız'ın öyküsü şimdiden belirli bir izleyici kitlesi yakalamış durumda. Camdaki Kız’ın Nalan Karakterine hayat verecek Burcu Biricik keskin bilgiler paylaştı. Diziyi bekleyenleri çok etkileyen bu bilgiler güzel oyuncunun hayranlarını da meraklandırdı.

Kanal D’de yayınlanacak olan yeni dizi ‘Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik verdiği röportaja “Hep tatliş rollerde oynamıyoruz” sözleriyle başladı. Güzel oyuncu, “Çok derinliği, ciddi sıkıntıları olan rollere girip günün 20 saatini o karakterle geçirdiğinde günün sonunda bir psikoloğa gidip arınman gerekiyor. Bir de son zamanlarda projelerden önce gidiyorum. Eskiden her projemden önce oyuncu koçuna gitmeye çalışıyordum, şimdi her projeden önce psikoloğa gidiyorum.” açıklamalarıyla hayranlarında gizem yarattı.

Sevenlerini etkileyen bu gelişme ile beraber Burcu Biricik tüm dikkatleri üzerine çekti. Burcu Biricik, içinde bulunduğumuz pandemi sürecine yönelik de göz açtıran açıklamalarda bulundu. “Korona öncesinde sanki at gözlüklerimiz vardı” diyen Biricik, “Önümüzde bir ödül maması bulunuyordu ve onlara koşuyorduk. 'Şunu da yapalım', 'Bu krediyi ödeyelim' diyorduk.’’ Sözleriyle bu süreçte daha kişisel farkındalıklar yaşanabileceğinin altını çizdi.

Ünlü oyuncu sözlerine “Koronayla birlikte hayatımızda hiç alışık olmadığımız bir boşluk ortaya çıktı. Kendimize dönmeye ve sorgulamaya başladık. Gülseren Hanım’ın kitapları ve dizileri de böyle enteresan bir döneme denk geldi. Bir de, izleyip de kendimizden daha kötü durumdakileri görünce, yalnız olmadığımızı görüp rahatlıyoruz ya da ‘beterin beteri de var’ diye düşünüyor ve şükrediyoruz” ifadelerine yer vererek devam etti.

Kanal D’de 1 Nisan Perşembe akşamı yayınlanmaya hazırlanan Camdaki Kız dizisi yayın günü seçimi konusunda eleştirilmişti. Diğer kanallardaki başarılı dizilerle aynı günü paylaşacak olması izleyenlerde başlamadan bitti tartışmalarını yaratmıştı. Son yapılan güncelleme ile de beklenen dizinin yayın günü 8 Nisan olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv