Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek , Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek, Rüyada eski sevgiliyle gezmek ne anlama gelir ?

Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek sevgilisi olanlar için ayrı,olmayanlar için ayrı yorumlanabilir.Kız arkadaşı veya erkek arkadaşı olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi bitebilir. Fakat rüyasında kimse olmayan birisi için eski sevgiliyi görmek yeni bir birliktelik anlamına gelir.Eski sevgiliyi görmek aynı zamanda hayırlı bir izdivaç anlamına da gelmektedir.

Evli bir erkeğin veya evli bir kadının rüyasında eski sevgilisini görmesi evliyken yaşanacak sorunlara, anlaşmazlıklara ,sıkıntılara işaret eder.
Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda nefret duygusu ile onu düşündüğünüze işaret eder.. Bu nedenle eski sevgilinizi unutmak gerekebilir iken, rüyanızda  bir şekilde eskiden olan sevgilinizi görmeniz yenilik ve barışa tabir ediledebilir.

Sevgilisi olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisinin biteceğine yorumlanır. Ama sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işaret edebilir.
Yine eski olan sevgili rüyada görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak mutluluğa işarettir.Rüyada eski sevgili ile barışmak ise ayrılığa işarettir.

Rüyada eski sevgilisinden mektup alma

Rüyasında eski sevgilisinden mektup alan kişinin dileği en kısa zamanda gerçekleşecektir ve bu olay sonrası büyük bir saadet yaşayacaktır.Rüyada sevgiliye aşk mektubu yazmak ise huzura, sevince saadet dolu bir aşk hayatına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi güler yüzlü görmek

Bu rüya güzel habere işaret ederken sinirli ve kızgın görmek de tartışmaya işaret eder. Bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle gezmek

Bu rüya murada ermeye ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek; bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.Bunun yanı sıra içinde bulunduğunuz durum ,ruh haliniz de rüyanıza çokça etki eder.Eğer siz uzun süredir eski sevgilinizi düşünüyor, etrafınızda onu anımsattığını düşündüğünüz hatıralar, objeler görüyor iseniz tabi ki rüyanızdada eski sevgilinizi görmeniz fazlasıyla olağan bir durumdur.Farklı tabircilere göre eski sevgiliyle gezmek tüm isteklerinize kavuşacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek

Rüyada eski sevgiliye ;tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak gibi şeyleri görmek içinde bulundukları ilişkilerinin bir ömür  boyu mutlu bir şekilde devam edeceğine işaret eder. Evli olanların rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır.

 

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Rüya Tabirleri