Rüyada adet olduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada adet olduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada adet olduğunu görmek,rüyada adet kanaması görmek,rüyada hamileyken regl olduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada adet olduğunu görmek

Rüyalarımız bilinç altımızın birer yansıması olarak ortaya çıkar bu sebeple yaşı ve hormonları itibari ile adet olması muhtemel bir insanın rüyasında da adet olduğunu görmesi fizyolojik olan bu durumun piskolojik olarak da  yansımasını bizlere gösterir.Yine aynı şekilde yaşı ve hormonları sebebiyle adetten kesilmesi beklenen bir kadının rüyasında da adetten kesildiğini görmesi bu durumun kendisinde yarattığı piskolojik baskının dışa vurumudur.
Rüyada adet olduğunu görmek, rüya sahibinin sıkıntılı günler göreceğini sembolize eder..Rüyada adet olduğunu görmek, bazı rüya tabircilerine göre kaygılı ve yanlış yapmaya meyilli bir kişi olduğunuzun göstergesidir.Bazı rüya tabirlerine göre regl kanı; rüya sahibinin getireceği sıkıntılı günlere işaret edebilmektedir.

Rüyada adet kanı görmek

Eğer durduk yere hiç bir sorun yokken rüyasında adet kanı gören bir kişi var ise; rüya sonucunda önemli bir sır ortaya çıkabilir. Bu sırrın ortaya çıkması ise muhtemel, rüyayı gören kişiyi zor bir durumda bırakacaktır. Bunun yanı sıra rüyada adet kanı görmek ;rüya sahibinin vazgeçemediği alışkanlıklarının olduğunun bir göstergesi ,dışa vurumudur. Bazı rüya yorumlayıcılarına göre ise rüyada regl kanı görmek, rüya sahibinin ileriki dönemlerde yaşayacağı büyük bir sıkıntıya yorulur. Farklı bir yoruma göre ise ; rüyada görülen regl kanı yakın zamanda gelecek kötü bir habere işaret eder. Rüyada adet kanı görmek  rüya sahibinin kötü davranışlar sergilediğine veya sergileceğine kötü tarafına işaret etmektedir.

Rüyada hamileyken adet olduğunu görmek

Rüyada kişinin hamile iken adet olduğunu görmesi ; hayırlı evlatlar yetiştirmesine, aile saadeti ve destek görmeye yorumlanabilir. Aynı zamanda bu rüya aileniz ve eşinizin size mutlu olacağınız sürprizler yapabileceğini, bu durumun veya buna benzer durumların yüzünüzü güldürebileceğinin belirtisidir.Hiç ummadığınız birinden de destek alabilirsiniz ve bu kişi sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Rüyada adet kanaması görmek

Rüyada adet kanaması görmek ve gördüğünün farkında olmak bunu rüyanın içinde hissetmek, kişinin gerçek hayatında tüm işlerini büyük bir panikle yürüttüğüne ve etrafındakilerin de bu panikten rahatsız olduğunun göstergesi olabilir. Rüyayı gören kişi her işini büyük bir panikle halletmeye çalıştığı için ortaya güzel şeyler çıkaramamaktadır. Bu durum rüya sahibinin iş hayatını olumsuz yönde etkilemektedir veya etkileyecektir. Kişi yakın zamanda kötü bir haber  almış veya alabilir. Şuan bulunduğu işten ayrılmış veya çıkarılacak olabilir. Rüya sahibi bir kadın ise  bu rüya yakın zamanda bir kız çocuğuna sahip olacağının bir habercisi olabilir.

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Rüya Tabirleri