Rüyada kaplumbağa görmek ne anlama gelir? Rüyada kaplumbağa öldürmek,kaplumbağa yavrusu görmek,kaplumbağanın eve girmesi ne anlama gelir?

Rüyada kaplumbağa görmek ne anlama gelir? Rüyada kaplumbağa öldürmek,kaplumbağa yavrusu görmek,kaplumbağanın eve girmesi ne anlama gelir?

Sevdiklerinizle birlikte tatil yapacağınıza veya araba ile yolculuk edeceğinize; bazen de kendinize alacağınız küçük bir eve işaret eder. Yavru kaplumbağalar aileye yeni katılacak olan bireylere ve evli olmayanlar için mutlu yuvalar kurmaya işaret eder.

Rüyada kaplumbağa görmek

Rüyada kaplumbağa görmek alim olmaya ve zenginliğe işaret eder. Kaplumbağa devlet kurumundaki en yetkili, en tepedeki kişiye de delalet eder. Rüyada kaplumbağa görmek beğenilme ve ün yapma arzusunda olan bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın hoş görünümlü, boylu poslu, bakımlı ve çekici bir kadın olarak yorumlabilir.

Rüyasında kaplumbağa seven kişinin güzel ve temiz kalpli biri olduğu tabir edilir. Rüyada kaplumbağa sevmek kişinin iyi niyetlerine, iyi düşüncelerine işaret etmektedir..

Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek

Sevdiklerinizle birlikte tatil yapacağınıza veya araba ile yolculuk edeceğinize; bazen de kendinize alacağınız küçük bir eve işaret eder. Yavru kaplumbağalar aileye yeni katılacak olan bireylere ve evli olmayanlar için mutlu yuvalar kurmaya işaret eder. Bazen de bu rüya gören kişinin küçük bir seyahate çıkması anlamına gelir. Rüyada kaplumbağa yavrusu aile bireyleri ile sembolize edilir.

Rüyada kaplumbağa öldürmek

Rüyasında kaplumbağa öldüren kimse akrabaları ile arasını açar ya da uzak bir memlekete yerleşerek insanlarla diyaloğunu keser. Bu rüya bazı tabircilere göre ise aynı evde yaşadığınız bir kişi ile yaşayacağınız anlaşmazlıklara, tatsızlıklara ve küçük çaplı küsmeye yorulur. Rüyada kaplumbağa öldürmek kişinin düşeceği hatalar ve sonrasında yaşayacağı sıkıntılar ve zorluklar anlamına gelir.

Rüyada kaplumbağanın eve girmesi

Bu rüya size dost olan birkaç kişi ile birlikte küçük bir seyahate çıkmaya, onlarla birlikte geçireceğiniz birkaç güne veya hiç tanımadığınız iyi huylu insanlardan oluşan bir meclise girip burada sizin faydanıza olacak ve doğru yola erişmenizi sağlayan kimselerle arkadaş olacağınıza yorulabilmektedir. Rüyada eve giren kaplumbağa, dost meclisi, arkadaşlarla buluşma veya bir grup ile güzel vakit geçirme anlamlarına gelir. 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Rüya Tabirleri