Rüyada kına görmek ne anlama gelir? Rüyada ele kına yakmak,saça kına yakmak ne anlama gelir?

Rüyada kına görmek ne anlama gelir? Rüyada ele kına yakmak,saça kına yakmak ne anlama gelir?

Rüyada kına yakmak kişinin estetiğe, lükse ve güzel eşyalara düşkün olduğuna da işaret etmektedir. Rüyada kına görmek kişinin ruhsal olarak da rahatlamaya, ferahlığa ve huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kına görmek

Rüyasında kına gören kişi yaşamında güzel ve olumlu olan gelişmelere şahit olacaktır. Rüyada kına görmek saygınlık, hürmet, sevilmek ve takdir toplamak anlamlarında gelir. Rüyada kına yakmak kişinin estetiğe, lükse ve güzel eşyalara düşkün olduğuna da işaret etmektedir. Rüyada kına görmek kişinin ruhsal olarak da rahatlamaya, ferahlığa ve huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kına görmek aynı zamanda; kişinin kendisine yakın olan akrabaları ile güzel ilişkiler kuracağına ve hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına işaret ederken, kişinin kendi evinde bir başka kişinin yaptığı ayıbı örteceği anlamına da gelebilir. Başka bir anlamı ise; hüzünlü ve kederli günlerin yakın olduğudur.

Rüyada ele kına yakmak

Kişi için oluşabilecek her çeşit hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin başına oldukça güzel olayların geleceğine, kişinin hayatında alacağı güzel ve yeni haberlerin olacağına işaret eder. Kişinin yaşantısının güzel gelişmeler ile devam edeceğine ve güzellikler ile dolu bir döneme girdiğine işaret eder. Rüyada eline kına yakılan kişi bir kadınsa oldukça iyi ve güzel bir kısmetinin çıkıp kısa zaman içinde evleneceğine yorulur. Kişinin mutlu ve sevinçli günlere doğru ilerlemesine ve ferahlamasına işaret eder. Kişinin istediklerine kavuşup, hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada saça kına yakmak

Kişinin içini kemiren ve sürekli kafasından dönen, düşünmekten kendini alamadığı, artık saçlarını dahi beyazlatan, neşesini huzurunu kaçıran, yüzündeki gülümsemeyi solduran korkularından arınacağı anlamına gelmektedir. Artık kişinin kendisini iyi hissedip, yaşadığı bu hayatından zevk alabilmesi için ihtiyaç duyduğu çarelere ulaşabileceği anlamına gelir. Kişinin rüyasında kendisinin saçına kendisinin kına yaktığını görmesi dert, keder ve kötü günlerinden kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin varsa hastalığının iyileşeceğine, maddi durumunun düzeleceğine, yapığı işinde başarılı olacağına işaret etmektedir. Kişinin tüm sıkıntılarından kurtuluşun yolunu bulacağına işaret eder.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Rüya Tabirleri