Rüyada düşmek,bir yerden düştüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüyada düşmek,bir yerden düştüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüya sahibinin sıkıntı, üzüntü, keder ve sorunlardan kurtulacağına rivayet eder. Kişinin maddi sıkıntısından kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada düşmek

Rüyada düşmek,  genellikle ferah bir hayata yorulur. Rüya sahibinin sıkıntı, üzüntü, keder ve sorunlardan kurtulacağına rivayet eder. Kişinin maddi sıkıntısından kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Fakat birinin düştüğünü görüyor iseniz o kişiye yakın zamanda kuvvet verip destek olacağınıza işaret eder.
Yüksek bir yerden harabeye, ıssız bir ortama düşmek iyi bir halden kötü bir hale geçmeye, Yeşillik, sulak ve güzel bir yere düşmek sıkıntılı bir halden iyi bir hale geçmeye, düşmek, zengin için onun cimriliğine, dam, balkon yahut çatı gibi yerlerden düşmemek bir yeri incinir veya kırılırsa kendine, dostuna yahut malına gelecek zarara; yönetim tarafından hoşlanmadığı bir durumla karşı karşıya bırakılmaya delalet eder.

Birçok sorunu halledip, başarı elde edeceğinizin işaretidir. Eğer düşüp yaralandıysanız, birtakım zararlara uğrayıp, sıkıntı çekeceksiniz.Ani yenilgi, başarısızlık, ani karşılaşılacak sorundur.

Birisinin kendi üstüne düstügünü görmek, düşmanının kendisine üstün gelecegine; dag ve duvar gibi yüksek bir yerden düstügünü görmek, isteklerinin yerine gelmesine; bir darbe ile yere düstügünü görmek bir bela ve musibete ugramasina; ayagi kayip düstügünü görmek, felakete ugrayacagina delalet eder.Rüyada düştüğünü görmek, zorluklardan kurtulacağına işaret etmektedir. Temiz, ferah ve aydınlık olarak tabir edilir. Bazı tabircilerin yorumlarına göre rüyada düşmek, kişinin huzur bulacağına işaret eder.

 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Rüya Tabirleri