Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada sevişmek ne anlama gelir?

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada sevişmek ne anlama gelir?

Rüyada cinsel ilişkide bulunmak; büyük bir rütbeye yükselmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya,düşmanla cinsel ilişkide bulunmak; cinsel ilişkide bulunulan düşmanın mağlup edileceğine işaret edebilir.

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi için bu durum  hayatının  yolunda gideceğine işarettir.Mesleğinde gösterdiği başarılı çalışmaları sayesinde makamı yükselir, zorluklarından ve sorunlarından da kurtulur.
Rüya gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyeceğine; rüya gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceği, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine işarettir.İlişkiye girdiğiniz eşiniz veya sevgilinizse hayallerinizi gerçekleştireceğiniz, tanımadığınız birisiyse itibarınızın sarsılacağının işaretidir.

Rüyada cinsel ilişkide bulunmak; büyük bir rütbeye yükselmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya,düşmanla cinsel ilişkide bulunmak; cinsel ilişkide bulunulan düşmanın mağlup edileceğine, tanıdık biri ile cinsel ilişkide bulunmak, dostlara karşı iyi davranmaya,tanınmadık biri ile cinsel ilişkide bulunmak;üzüntüden kurtulmaya işaret edebilir.

Rüyada sevişmek 

Rüyada kişinin kendi eşiyle sevişmesi hayatında her şeyin yolunda gideceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına, başka biriyle sevişmesi nahoş şeyler yaşayacağına ve bir süre sıkıntı çekeceği şeklinde tabir edilir.
Rüyada bir kişi cinsel ilişki görürse ticaret hayatında çok başarılı olacak ve rakiplerini geride bırakacak, eğer bu rüyayı kadın görürse kolay atlatacağı ama yine de kendisine mutsuzluk ve üzüntü verecek bir takım olaylar yaşayacak demektir.

 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Rüya Tabirleri